Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a következő lépésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a következő lépésem akkor ha 2 éve járok egy lánnyal?

Figyelt kérdés
én egy 14 éves fiú vagyok és már két éve járok egy lánnyal. Ha valaki tud szerelmi tippet adni akkor az írjon hogy mi legyen a következő lépésem köszi :)
2012. aug. 27. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd el homokozni.
2012. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ilyent ***** válasza:
Lecseréled egy másikra.
2012. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elveszed feleségül.
2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jót nevettem az előttem szólókon :D Megpróbálok komoly választ adni. Mit szólnál, ha elhívnád moziba, vagy hasonló? :)
2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi lenne ha inkább nem szaporodnál? sem most sem közeljövőben, sem a távoli jövőben? fatális hiba lenne részedről, még egy olyan lényt létrehozni mint ami te vagy
2012. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Puszi, csók, kézen fogva járás.

Ezek aranyos dolgok :)

2012. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

ölelés, csók, puszi, kézen fogva járás:)

túl sok ilyenkor még nem kell, vagyis ennél tovább ne menjetek:)

barátnőmék 3 éve járnak, és ők is még csak kb. itt tartanak, nem volt több:) 15 évesek.

2012. aug. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!