Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondom egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondom egy lánynak, hogy nagyon szép vagy, miért nem hiszi el, miért mondja állandóan, hogy nem is igaz?

Figyelt kérdés
Nem egy lánynak mondtam már, de most ezzel a lánnyal össze szeretnék jönni, és nem írtam neki, hogy bebizonyítom, de hogyan bizonyítsam be?

2012. aug. 27. 17:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért kéne neked bizonyítanod? Attól vonzóbb lennél a szemében? Nemhinném.
2012. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lilaturkiz ***** válasza:
21%
mert zavarba kerul...
2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
igen, ezt írják..Közben a háttérben ugrándoznak,hogy hűűűha szép vagyok..Kérleltetik magukat..szánalmas.
2012. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

csak járatja a pofáját

igazából nem csak elhiszi, hanem úgy is gondolják alapból magukról

2012. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Azért, mert ezek üres szavak. Egy szép lány egyébként is sokszor hallja. Aki meg kevésszer az meg azért nem hiszi el mert eddig nem mondták neki. 22-es csapdája!
2012. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
egoisták..én fel tudnám rúgni őket..egyszer megteszem,elmegyek éjjel és szétverek mindent ami épp a kezembe kerül pl: egy kerti törpét vagy ami még jobb egy szennyvízelszívót
2012. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát jó, csak azért ez fura :D
2012. aug. 27. 17:56
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
És vajon hányan mondják ezt egy lánynak/nőnek csak azért, hogy megdug_hassák.
2012. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

Pontosan azért amit írtál..nem egy lánynak mondtad már. Van erre egy pasis vicc. Minden nőben van vmi szép,ha más nem én.

S ez mutatja a bók célzatát is.

2012. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha nekem azt mondanák h szép vagyok... de általában csak a jó a s*gged célzatú "bókok" jönnek le nálam... kivéve azokat az alkalmakat mikor csak ágyba akarnak vinni... :SS
2012. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!