Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egy jó csajjal csak nyomi srácok akarnak járni?

Figyelt kérdés

Ismerek látásból egy csajt bomba alakja van meg jó cuccokat is hord és mindig ilyen elég szerencsétlen fiúk futnak utána.

de ő nem foglalkozik velük, asszem nem is volt még barátja

miért csak ilyenek mennek oda hozzá, mi lehet a baj vele?

(csajként vagyok kíváncsi mi az ami taszító lehet a menő fiúknak, egy menőnek és jó nőnek tűnő csajban amiért nem ők mennek oda hozzá)


2012. aug. 5. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból azért kerülöm a szép lányokat, mert tudom, hogy csak kívülről és távolról szépek (tisztelet a ritka kivételnek). :)


egy több lány szerint helyes fiú

2012. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

bocs 1. de nincs közöd hozzá

ha nem tetszik a szó akkor azt írom helyette hogy : olyan jó pasi aki a csajok 99%-ának bejön, divatos, izmos, népszerű.

és lehet normálisan is válaszolni ám, mert én is normálisan kérdeztem!

2012. aug. 5. 00:43
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem vagyok népszerű mégis tisztelnek, mert odacsapok ha gond van, de a lányok ezt nem szeretik
2012. aug. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ez remek csak hogy nem erről szólt a kérdés!
2012. aug. 5. 00:53
 5/11 anonim ***** válasza:
tudom, csak azt akarom mondani hog lehet valaki "műmenő", aztán a nagy száját beverik, például én, ilyen menőkre gondolsz?
2012. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Játszmák, játszmák, játszmák, játszmák.
2012. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
leírtam hogy mire gondolok, ha nem érted így jártál
2012. aug. 5. 00:57
 8/11 A kérdező kommentje:
te kezdted azzal hogy nem a kérdésre válaszoltál és még neked áll feljebb... az enyémet nem fogják beverni ne aggódj, de ha ilyen vagy, a tiedet előbb-utóbb igen
2012. aug. 5. 01:02
 9/11 anonim ***** válasza:
igen már verték be, és? felkeltem, nem győzhetsz mindig, majd megtanulod
2012. aug. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak neked jó csaj de igazából bűn ronda
2012. aug. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!