Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokak szerint csak diszkóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apanacsi kérdése:

Sokak szerint csak diszkóban lehet barátnőt szerezni amit nemigazán értek én nem szoktak járni ilyen szórakozóhelyekre az nagy baj? Sztem még rengeteg helyen lehet találni

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 18:04
 1/6 GomalFace ***** válasza:

Ha vesszőkkel (,) tagolod a mondatodat, sokkal értelmesebb lesz. Tényleg.

Amúgy én se járok szórakozóhelyekre. Sőt, igazából a társasági életem kimerül az iskolában.

17f

2012. jan. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

na akkor ezek szerint te is olyan vagy mint én :)

az a baj, hogy nekem lennének olyan haverjaim akikkel tudnák menni diszkóba csak ők kissé iszákosak :S én meg nem szeretem az alkoholt egyáltalán. Szal olyanokkal kellene menni akik nem azért mennek oda, hogy igyanak

2012. jan. 25. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Diszkaóba' inkább csak qrvát lehet szerezni meg trinyót.
2012. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 GomalFace ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy tripperem. Naponta kivittem sétálni, adtam neki kaját és egy hónap múlva elmúlt.

17f

2012. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lehet hogy a lotton is nyersz, de mégis dolgozol, ohgy ne halj éhen...;)

ergo még mindig a discoban a legegyszerűbb csajozni..:P

2012. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a diszkós ribiknek az egekben vannak az igényeik és csak a legmenőbb, leggazdagabb pasikkal hajlandóak táncolni, majd dugni. Ott még nehezebb csajozni.
2012. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!