Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik a valóságban olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik a valóságban olyan pasi, mint amilyet Mario Casas alakít a '3 méterrel a föld felett' c. Filmben?

Figyelt kérdés

Találkoztatok már ilyennel?

Szóval nem muszály a büntetett előélet :D csak legyen benne aza 'rossz fiús romantikusság' legyen olyan határozott és nézzen ki olyan jól mint a színész..



2012. aug. 27. 21:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó ha te csak beletudnál gondolni..mennyire megnyugtattál.. :)
2012. aug. 28. 22:25
 12/18 anonim ***** válasza:
31%

A színész képessége nem sok.Szó szerint tehetségtelen..

Ez az egész filmet traccsra vágja, se egy arc mimika csak vigyorog ezerrel,de nem sokáig míg be nem verem az arcát.

harmadik voltam.

2012. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó (:

Nagyon ritka az, amikor egy karakter iránt így érzek.

Engem nem hatnak meg pl az ilyen alkonyat, edward calen-ek, nem is útálom őket de...ez a karakter...a színész, a hangja a mosolya..nagyon megfogott. Amúgy kiskoromba Arnold S.-be voltam szerelmes /a terminator 2 miatj/ ironikus ugye? :D bőrjeki motor..

Na mind1 szóval ha engem megfogott..nem tehetek róla

2012. aug. 29. 00:36
 14/18 anonim ***** válasza:

Hmmm. A legtöbb spanyol pasi hasonlóképp néz ki, mint Mario. Szóval igen létezik.

Színészként tényleg gyengécske, amit a filmben nyújtott, bár az alapsztori nekem speciel tetszett, de csak egy alkalmas film... :/

Jellemre semmiképp se akarj ilyen pasit. Legfőképp azért, mert egy idebeteg, dühkirohanásos, jellemtelen "kislány"-t testesít meg. Gyenge jellem. Egy férfi nem viselkedik így. Nem arról beszélek, hogy nem sír, vagy stb. Mert tudom egy férfi is lehet érzékeny, ő is sírhat kül. szituációkban, de amit el kell játszania szerepet: komédia.

Szóval külsőre igen találsz, de belsőre ne kelljen ilyen. :)

2012. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytárasam téli szünet után tiszta Mario Casas lett..
2013. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15-ös, képet légyszi! ;)
2013. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
A film címe 'A felhők fölött 3 méterrel' ! ;) xd
2014. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Létezik, csak nem állna le olyan csajjal mint a filmben vagy olyan tinilányokkal akik meglátnak egy motoros pasit és elkezdenek sikoltozni hogy vigyél egy kört...
2015. szept. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!