Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék meghódítani egy lányt? Ez egyenlőre reménytelen eset!

Figyelt kérdés

1 éve tetszik egy lány de nem jutok 1-ről a 2-re.

Hazudtam... Nem csak tetszik, szeretem is!


Szoktam neki írni facebookon. Mindig visszaír de sehogy se tudom rávenni hogy találkozzunk. Beszéltünk már párszor személyesen de csak futólag láttam, tehát nem tudtam sokat beszélni vele és elég kiszámíthatatlan hogy mikor látom legközelebb.

Nem tudom hogy mit gondol rólam, már kérdeztem is tőle h talán után vagy mi hogy nem akar velem találkozni de azt mondta h semmi baja velem.

Lehet h már unja :D

Megtehetné hogy nem válaszol a leveleimre, de nem teszi, mindig visszaír!


Ha esetleg valaki úgy érzi hogy tudna nekem segíteni hasznos tanácsokkal akkor szívesen várom a levelét.


Előre is köszi.


2012. aug. 27. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd h lenne kedve e- hanem mond meg h mikor és hol.
2012. aug. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj.

Ismerek egy lányt, aki ilyen helyzetben van. Azt mondja, hogy nem akar vele találkozni, ezért mindig "dolga van". Megkérdeztem, hogy miért nem őszinte vele, állítása szerint nem akarja a srácot megbántani.

nekem inkább úgy néz ki, mintha csak szórakozna a sráccal, de ezt kívülállóként nehezebb megítélni.

2012. aug. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!! :) Lehet soha nem ér rá, vagy mindig közbejön neki valami. De ha fontos vagy neki, akkor biztosan tud rád időt szakítani. Az is előfordulhat hogy van barátja, csak nem vallja be, vagy esetleg nem jössz be neki. :/ Ha nagyon akarod ezt a lányt, akkor küzdj érte. Írj neki még többet és legyél vele nagyon kedves. "Véletlenszerűen" is elhívhatod valahova. Pld úgy hogy azt mondod valaki lemondta a mozitokat, de már megvan a jegy és nagyon boldog lennél ha eljönne veled.. D: ilyen praktikákat bevethetsz. Sok sikert hozzá! ;)
2012. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha akarna velem találkozni akkor nem azt mondaná hogy nem ér rá hanem azt hogy most nem ér de de pl szerdán igen.
2012. aug. 27. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben nagyot tévedsz, mert szerintem Ő nem fogja, mondani, hogy mikor menjetek - de ez csak az én véleményem. Ha akarsz tőle valamit, akkor hívjad még, ameddig csak tudod! Vagy ha kettesben vagytok, akkor mondd el neki, hogy mit érzel! Sok szerencsét! :)
2012. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem adom fel. Nem akarok az agyára menni ezért nem írok neki egyfolytában.

Remélem még összefutok vele még.

2012. aug. 28. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem akar veled találkozni. Ha tudsz, változtass a külsődön! Ha nem, keress olyat, akinek tetszel!
2012. aug. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!