Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy senki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senki nem jön be soha? Szerelmes se tudok lenni.

Figyelt kérdés

2012. aug. 27. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Frigidség talán.

Én nekem sem mondjuk :/

2012. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz válogatós, vagy mégis???
2012. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Még nem lelted meg az igazit! :) Türelem, és az is eljön!
2012. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
te érzéketlen tuskó már bocs
2012. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyílván az atompasikra hajtasz. Nos, én alacsony, vékony, cukipofa vagyok, szóval neked sem jönnék be. Ez van. :)

De már rájöttem, hogy nem is érdemes ilyen lányokkal foglalkozni. Nekem olyan lány kell, aki nem ilyen felszínes, mint te és a többi lány sajnos.

2012. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi van, ha fiú? xD

Amúgy én is így vagyok. Majd az igaziba talán beleszeretek...

2012. aug. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mert még Isten írja a te love story-dat!

Amúgy meg valószínű hogy válogatós vagy..-de ki nem?

Jó lenne megérteni,hogy attól mert vkinek nem vagy az esete, nem vonzódik hozzád még nem 'a felszínes kapcsolatra' megy az illető.. Én is így voltam. Sok jelentkező lett volna, de nem áltattam őket. Aztán megtaláltam ŐT . Aki illik hozzám, és most először vagyok szerelmes, de ez amit érzek nagyon erős. Így voltam, 17 évesen először őrülten szerelmes. Ma 23 éves felesége vagyok . Az Ő -azaz 1.szerelmem-felesége.

Szóval ilyen is van, h van aki hirtelen esik szerelembe, csak úgy jön az érzés, és nem válogatósságon :D

2012. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*múlik :D
2012. aug. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Addig örülj amíg nem vagy szerelmes.
2012. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!