Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen, hogy nem akarunk lefeküdni?

Figyelt kérdés

A barátommal egy hete járunk, és a kapcsolatunkat titokban kell tartanunk még egy ideig, csak a szüleink tudhatnak róla ( most nem részletezném, miért, meg kik előtt, a lényeg, hogy nem mutatkozhatunk gyakran nyilvános helyen) ezért mindig este találkozunk, de nagyon rossz, hogy csak 2-3 irat lehetünk együtt, éjfél előtt mindig haza kell érnem. De most szeretnénk egy egész éjszakát együtt lenni, megnéztni a napfelkeltét, ilyenek... De a szüleim meg azonnal jönnek, hogy biztos szex is lesz, és a többi... Nem értem, miért csak éjjel lehet szexelni? Ha le akarnánk feküdni, meg tudnánk tenni, nem kell hozzá egy egész éjjel. Meg ezen az estén nem aludni akarunk, csak sétálgatni, ugyanazt, amit a rendes párok nappal csinálnak, csak ugye azt nekünk nem lehet... Miért nem hisznek nekünk? Meg azért én se vagyok olyan hülye, hogy egy egyhetes kapcsolat után elveszítsem a szüzességem. Mit tegyek, hogy elengedjenek?

,15/L


2012. aug. 28. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ezt így mondd el nekik is. ha mégsem engednek, akkor meg törődj bele, ha együtt lesztek még pár hétig, biztos ők is megenyhülnek.
2012. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért, vámpír a pasid?
2012. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt így elmondtad már nekik is?

Szerintem le kéne ülnötök és ezt így megbeszélni.

Talán ha Nálatok lennétek így első este, akkor jobban látnák, hogy mit csináltok és nem lennének ettől annyira megrémülve.

2012. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért nem lehettek együtt nappal?


Amúgy szerintem is mond el a szüleidnek, hogy nem akarsz vele lefeküdni csak sétálgattok, stb..


Sok sikert!

2012. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fiatal vagy még.
2012. aug. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15 évesen túl fiatal vagy ahhoz, hogy egy egész éjjelre kimaradj. Így látják a szüleid, és őszintén szólva én is. Legyetek együtt nappal.
2012. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Elmondtam nekik ezt így, de a válasz az volt, hogy "ugyan, ne nézz mÁr ennyire hülyének!" :'(

Igen, fiatal vagyok, de nem érdekel, mert szeretem.

Én is arra gondoltam, hogy várunk még egy kicsit, hátha később majd jobban bíznAk bennünk... Nálunk nem lehet, a nővére lakásán gondoltuk, aki panelban lakik, és a panel tetején lenne nagyon jó...

2012. aug. 28. 13:18
 8/11 A kérdező kommentje:
De nappal nem lehetünk együtt...
2012. aug. 28. 13:19
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs, hogy faggatózok, de egy panel tetején nappal milyen veszély fenyeget titeket?:)))
2012. aug. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A csillagokat szerettük volna nézni, meg leginkább a napfelkeltét :) Oda mehetnénk nappal, de nem lenne sok értelme.
2012. aug. 28. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!