Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha a barátomnak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha a barátomnak nincs jogsija?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában nem is tudja megszerezni, mert nincs rá pénze. A családi háttére sem olyan, mindig nagyon szerény körülmények között éltek. Dolgozik, de az kell másra,(nem hülyeségre, haza is kell adnia pénzt) a jogsi most nem fér bele. Am 23 éves a barátom.
2009. júl. 26. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem gáz. Nekem speciel van jogsim, kocsim is, nagyon jól jön, hogy bármi van kocsival tudok menni a barátnőmhöz, vagy éppen érte.
2009. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
úristen. miért lenne ciki? igen, lehet néha rossz, mert nem tud olyan szabadon mozogni. de attól még nem lesz ciki
2009. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
dehogy ciki, nincsen elkésve vele, apám 32 évesen rakta le, én 18 vagyok, és most járok a vége felé
2009. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak mert úgy érzem néha, hogy egy pár ember lenézi ezért.:(
2009. júl. 26. 20:25
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyáltalán nem ciki, persze jó hogy van. Nekem van motorból és autóból is, van kocsim és motorom is...egyik életérzés másik szükség. De nem hiszem hogy ciki ha valakinek nincs jogsija, én pl. sose nézek le valakit ezért...ez hülyeség! Vannak persze felületes emberek, de gondolod bennünk nincsen hiba? Rajtuk nem lehet röhögni? Persze hogy ők is csak azért ilyenek, mert annyira szánalmasak, hogy nincs jobb témájuk mint másokat lenézni!

Szeresd a barátod, és tarts ki mellette még akkor is ha nincs jogsija:)

Minden jót! Puszi: 20éves lány

2009. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az a tény, hogy a pasidat lenézik, az egy dolog.

Az meg egy másik dolog, hogy ha neki nincs szüksége rá.


Nekem sincs, olyan helyen lakom, ahol van vasútállomás, max. fél óra alatt eljutok oda ahova akarok vonattal, a helybeli haverok, szaküzletek, boltok, szórakozó helyek meg gyalog is max 15 perc.

2009. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez két különálló dolog.


1, NEM ciki. Jó, ha van, mert bármikor jól jöhet. Ha lesz rá lehetősége, majd megszerzi. Senki nem halt még bele tudtommal, hogy nem volt jogsija. (Van aki még autót is vezet így.) :oP


2, Téged az zavar, hogy lenézik a pasidat. Ez benned van. Valójában Te fontosnak érzed, hogy felnézhess Rá? És ebben zavar Téged ez a hiány? (Mert önmagában az, hogy mások, barátaid, vagy akár a szüleid mit gondolnak, nem probléma. A probléma ott kezdődik, hogy TE mit gondolsz?)

2009. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem ciki,miért lenne az?

Nekem pl motorból van jogsim viszont 7hónapja nincs motorom mert nem tudtam venni sajnos :S

De nem ciki,csak időhöz vagyok kötve a busz miatt

2009. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Aki meg lenézi attól meg kell kérdezni hogy neked ki fizette a ki a jogsidat?

Nekem van jogsim de nincs kocsim. Egyelőre csak gyűjtögetek rá de gyalog is 30-40 perc alatt beérek melózni trolival meg 25 perc mert pont van csatlakozás a kettő között.

2009. júl. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És miért érdekel, hogy más emberek mit gondolnak a barátodról? Az én barátomnak sincs jogsija, és pont leszarom hogy nincs, mert imádom. És nem érdekel ki nézi le emiatt. Bár szerintem normális ember ilyesmiért nem néz le senkit.
2009. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!