Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok hogy reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ha a legjobb barátnőtök elétek állna és megmondaná nektek hogy szerelmes belétek? Mit mondanátok vagy tennétek hirtelen?
2012. aug. 28. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
hát.. MINDENKÉPP a barátja maradnék.. a legjobb barátja ugyanúgy. de megmondanám neki, hogy én csak barátként tekintek rá és nem fog semmi se változni közöttünk, de próbáljon meg kiszeretni belőlem. hozzátenném, hogy tudom fájdalmas dolog de ha szeret és barátok vagyunk elviseli ameddig kiszeret belőlem.. és talán kitudja.. én nyitott vagyok mindenre... talán adnék neki egy esélyt..
2012. aug. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!