Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ti hogy reagálnátok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti hogy reagálnátok? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik, tudom a nevét is, mert egyszer régebben bemutattak már egymásnak. Akkor még túl nyuszi voltam ahhoz, hogy rámozduljak.

Tegnap láttam, de a barátnőjével volt, amikor pedig már egyedül volt, akkor szálltam fel a buszra... Gondoltam majd ma odamegyek hozzá beszélgetni és elhívni valahova randizni, de nem láttam sehol.

Itt a hosszú hétvége, szeretnék vele találkozni, de mivel nincs nagy esélye, hogy bárhol véletlenül összefussunk, ezért marad a Facebook, de az szerintem elég égő.


Te mit gondolnál, ha valaki FB-n írna, hogy találkozni szeretne veled, úgy, hogy 2 nappal azelőtt pár méter választott el titeket?


16/f


2012. ápr. 27. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ebböl csak szarul jöhetsz ki, várd meg mig újra találkoztok
2012. ápr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy próbát megér! Be is jöhet.

Először lehet meglepődnék, de ha érdekes v fel tudja kelteni érdeklődésem, akkor még bármi lehet. Beszélgess kicsit, h megtudd, mi érdekli.. Sok sikert!:)

2012. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
szerintem irdd meg neki hogy lattad csak nem akartad zavarni mikor a baratnojevel volt. es hogy lenne-e kedve talalkozni a hosszuhetvegen. esetleg talalj ki programot. mozi vagy csak meginni valahol egy uditot. :) sok sikert
2012. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 LexixD válasza:
Nem gáz:)A lényeg, hogy próbáld megnevettetni:)
2012. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 tetris ***** válasza:
Ha fiatal lennék ( ó, bárcsak..) biztos nagyon meglepődnék, ha rám írnál, de én biztos kedvesen reagálnék. Szerintem is megér egy próbát. Végül is, mit veszíthetsz?
2012. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Hát.. hogyha abból, hogy nem mentem oda azt szűri le, hogy töketlen vagyok, akkor szerintem vesztettem. :)
2012. ápr. 27. 20:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, h azt szűri le, adj egy esélyt magadnak, magatoknak.
2012. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Csak ő jobban tetszik nekem, mint eddig bárki más és nem szeretném elrontani az első benyomást. :)
2012. ápr. 27. 20:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
S ne görcsölj rá, próbál nyugodt, higgadt lenni, mosolygós:)
2012. ápr. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

*próbálj


Szivi:)

2012. ápr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!