Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van minden fiú úgy oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden fiú úgy oda az alacsony lányokért?

Figyelt kérdés
Komolyan mostanában mindenhol azt látom, hogy 180as fiú 150es lánnyal, miért? Mi a baj a magas lányokkal, mi nincs bennük, ami az alacsonyakban igen?
2012. aug. 28. 22:06
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Inkább az van, hogy az alacsony lányoknak kellenek magas pasik. Ez van, sajnos. :(

Én csak 165cm magas fiú vagyok, de nem kellek egy lánynak sem, magasabbaknál meg alapból értelmetlen lenne próbálkoznom. :(

2012. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
én el nem tudnám képzelni magam egy kis törpillával. nehogy már le kelljen hajolnom, ha megakarom csókolni :D
2012. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

Mert jó érzés, hogy valaki nagy és erős és megvéd:) A magas fiúknak meg gondolom az jön be, hogy törékenynek tűnünk:)

14L (160cm)

2012. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
na nekem az se jön be, ha törékenynek tűnik valaki, tűnjön inkább életerős vadmacskának :)
2012. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az alacsony lányokat (185 cm magas vagyok, és nemrég egy 150 centis kis töpörtyűbe szerettem bele), de ugyanúgy tetszenek a magas lányok is. Az sem zavarna egy kicsit sem, ha magasabb lánnyal járnék. Miattam egy fejjel is felém tornyosulhat, hoznám az alpinista felszerelést, oszt megmásznám, ha kell :D
2012. aug. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok:Azért a 172 centiddel te se vagy egy égimeszelő.Múltkor voltam egy szórakozóhelyen,na ott olyan magas lányok voltak akikhez nekem létra kellett volna(vagy minimum egy sámli).

21/F

2012. aug. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én 187 cm vagyok,és szeretem a magas és az alacsony lányokat is.Tetszik,ha a mellkasomra tudja hajtani a fejét a lány,de az is,ha magas,hosszú combú.Nem ebbe szeretek bele:) 16/F
2012. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

nálam ilyen 175centi lány, az még alacsony. mivel én 195 vagyok, egy magassarkút is nyugodtan felvehet.


magasságtól nem függ semmi.


a 165centis gyereknek meg üzenem, hogyha azt hiszed hogy a magasságod miatt nem lesz csajod, akkor nem is lesz. HA azt hiszed hogy bárkit megszerzel, akkor meg is fogsz.


nekem se volt még csajom..naés bumm. majd lesz.

22f

2012. aug. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

160 centi vagyok... Eddig szinte csak 180 cm feletti pasik 'környékeztek meg' (egy-kettő volt, aki 180 alatti). Szerintünk nagyon aranyos, hogy ilyen pici vagyok.


Amikor 207 (!) centis pasival voltam együtt (nem kosarazik), mondta, hogy kifejezetten élvezi, hogy ilyen kicsi vagyok.


18l

2012. aug. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

# 9 es:


Eleg szomoru, hogy egyeseknek ennyire szamit a magassag. Attol, hogy kisebb mint te meg nem kell lenezd. Amugy meg nekunk se mindig olyan laza, ha a csaj egy fejjel kisebb, szal ezen meg lehetne vitazni, de nem a magassag alapjan kell part valasztani.

Egy 175 centis srac...

2012. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!