Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszem el, hogy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszem el, hogy van esélyem lányoknál, még ezek után sem?

Figyelt kérdés

Igaz csak fb-n, de egyre több lány jelzi mostanság, hogy helyes vagyok és bejövök neki. Van, aki folyton rámír, keres, de én nem érzek irántuk semmit. SE külsőre, se jellemre nem tudtam beléjük szeretni és igazából sokszor csak nyűgnek érzem, pedig mindig is erre vágytam, hogy végre valakinek bejöjjek. MIndig rondának tartottam magamat és most is így érzem, hiába vannak lányok, akiknek bejövök. Bár lehet élőben nem jönnék be nekik, mert a kép csalóka lehet. Nem vagyok boldog még mindig egy ronda srácnak érzem magam, ha kimegyek az utcára vagy úgy általában meg, amikor a tükörbe nézek. Nem is értem hogyan is tetszhetek ezeknek a lányoknak. Talán el sem hiszem legbelül. Félnék találkzni akármelyikkel is élőben, de szerencsére nem is élnek közel hozzám, szóval esélytelen a tali. Már szexpartnerem is lenne, de mégsem vagyok lelkes, félek, hogy rondának fog tartani, ha élőben meglát és nem akar majd velem szexelni vagy kigúnyol, kinevet a külsőm miatt. Én a vasággyal negyvenkilós srácok táborát erősítem, pedig nagyon szeretnék izmosodni, de csak nem megy. Az arcommal sem vagyok megelégedve, ronda vagyok és fura, nagy orrom van.


Nem merek próbálkozni lányoknál a városban, mert félek, hogy kinevetnének vagy elküldenének a fenébe. Haverom meg tök lazán megteszi, csak nézem és kapott elérhetőséget is. Igaz ő magas és jóképű szerintem. Én nulla vagyok hozzá képest.



2012. aug. 24. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne hasonlítsd magad egy olyan fiúhoz akivel külsőre ennyire különböztök.

Gondolj a jó tulajdonságodra, örülj annak amid van. Azt kell megbecsülni

2012. aug. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem hiszed el, mert nem vagy magaddal megelégedve. Rondának tartod magad.


Ez pedig az ezredik ilyen kérdésed. Te valójában nem is a válaszra vagy kíváncsi, hanem törődést és együttérzést igényelsz.

2012. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 blanka17 válasza:
Kicsit több önbizalmat,ha kérhetném! Szerintem kezdj el levelezni az egyik csajszival aki rádírt,ismerjétek meg egymást,és ha beleszeret a belsődbe,akkor se fog meghátrálni ha találkoztok. És keress egy kicsit szerényebb havert,mert a mostani nem tesz jót az önértékelésednek. és kezdj el sportolni,vékonyan is lehetsz izmos. A csajoknak bejönnek a sportolók.:)
2012. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van több haverom is, mind jobban néz ki nálam szerintem. Egyébként is ez a haverom mindig támogat és segíteni akar, hogy végre merjek kezdeményezni. Nálam mindenki szebb úgy érzem igazából. Legalbáb tudnék hízni valahogyan. Olyan girnyó vagyok, hiába edzem. :(
2012. aug. 24. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

nagyjából pontos tömegnövelő diéta nélkül edzhetsz te bármennyit nem fogsz egy grammot sem hízni! Nézz utána a dolognak... és mindig annyit kell edzeni amíg kibírhatatlan nem lesz a fájdalom. Ajánlom a P90X edzéstervet. És étrendet meg keress magadnak itt:

[link]


Am én is kicsit visszaestem önbizalmilag de vannak ilyen időszakok :/ nyugi ha kellesz lányoknak akkor semmi baj!

F19

2012. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hmmm...


És a te szemeddel jobb pasik a haverjaid, vagy női szemmel?


Mellesleg ami eszembe jutott:


1. Nem tudom, mi van a mai csajokkal, de nagy részük jobban preferálja a vékonyka testalkatú fiúkat, mint az igazi férfias testalkatot. Így lehet esélyed.


2. Nekem sosem kellettek a szépfiúk. Egy férfi ne legyen szép! Legyenek karakteres vonásai. Szerintem a mai lányok között is akad 1-2, aki így gondolkodik.

2012. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!