Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van minden fiú úgy oda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden fiú úgy oda az alacsony lányokért?

Figyelt kérdés
Komolyan mostanában mindenhol azt látom, hogy 180as fiú 150es lánnyal, miért? Mi a baj a magas lányokkal, mi nincs bennük, ami az alacsonyakban igen?
2012. aug. 28. 22:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
9#Láttam már olyat,hogy egy 180 cm magas nő 160 cm-es férfival volt.Furán nézett ki aláírom,de szerintem egy ember nagysága nem a magasságából hanem a jelleméből adódik.
2012. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Igen,ilyen párt én ismertem nem egyet, csak azóta már szétmentek... A lány 154-155 cm lehetett, a két fiú meg akikkel járt magas és vékony gyerek volt 180-190 cm-rel. Az is érdekessége volt a dolognak, hogy mindkét fiú elég deszka, a lány meg hát elég husis...


De egyébként a dolgok szerintem nem ettől függnek, hogy ki milyen magas, és ha már itt tartunk azon sem, hogy mekkora a melle... legalábbis a normális embereknél :)


Azonban én most leszek majd nyolcadikos és már 172 cm magas vagyok, és nem is kezdenék nálam alacsonyabb fiúval. Nehogy már azért kelljen mindig lapos talpúba járnom. Meg amúgy is a magas pasik tetszenek nekem :)


Visszatérve a kérdésedhez én sem értem ezt a dolgot. Azt mondják az alacsony lányokra, hogy ők olyan törékenyek, meg lehet őket védeni, óvni stb. Szerintem ez hülyeség, legalábbis így ebben a formában. Egy magasabb lány is tűnhet törékenynek, ha az alkata olyan, nemcsak, aki kicsi. Meg a 170-180 cm magas barátnődet is ugyanúgy óvni kell a részeg fazonoktól vagy akárkitől, mint egy kisebbet... nem kell ehhez fél méter magasságkülönbség -.-"


14/L

2012. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

én 181 vagyok, nekem olyan 155-175 közötti magasság tetszik :) szerintem jó ha kicsit alacsonyabb a lány, mondjuk fél fejjel vagy 1-el :) aranyosak a pici lányok :$

egy velem egymagas lány az olyan fura kicsit, bár egyforma magas még lehet, de nálam magasabb már tényleg ne legyen egy lány:D cikinek érezném nagyon

20/f

2012. szept. 4. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 MarkoG ***** válasza:

Én szeretem ha "pici" a lány(160cm) de vannak hátrányai... Az ideálom a 170-175cm


F/19 (189cm)

2012. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Elég sokan írtak már, itt van még egy ellenpélda :) Volt alacsony és magasabb barátnőm is, de az ideális nekem valahol 175-180 centi között van.

182cm/F

2012. szept. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát azért én nem vagyok vmi alacsony (165) de pl szeretem ha fel tudok nézni egy pasira :) (nem csak átvitt értelemben)
2012. szept. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Konkrétan nekem pl egy 5-6 cm-rel magasabb lány tetszik.Mindig is így volt,nem volt olyan barátnőm aki 10 cm-rel is kisebb lett volna nálam.

182 cm/F/25

2012. szept. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!