Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jelekből lehet észreven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekből lehet észrevenni rajtatok, ha szerelmes vagytok (egy külső szemlélőnek)?

Figyelt kérdés

Például ábrándos merengés, feltűnő jókedv, ilyesmik.


Nem olyanokra gondolok, hogy csak róla beszéltek vagy hogy hogy mutatjátok ki a másiknak, hanem arra, hogy mondjuk egy járókelő, aki ismeretlen számotokra és fordítva is, megtudja-e mondani, hogy épp szerelmesek vagytok?! Vannak e ilyen szembetűnő jeleitek?!


Köszönöm a válaszokat:)


2012. aug. 28. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ha az is ott van akibe szerelmes az ember.:) én ne mrég szerettem bele egy lányba és ahányszor meglátom fülig ér a szám:)
2012. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
vannak sok fizikai reakció van aki olyan kipirul az arca homloka ilyesmi is lehet nem beszél összeszedetten (zavarba van)
2012. aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hole Hunter ***** válasza:
Ugyanmár! Mindenkin látszik messziről, hogy fél méterrel a föld fölött jár! :)
2012. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, kedvesebb vagyok, vidám, mindenkire mosolygok (amikor először voltam szerelmes konkrétan két egész napig nem tudtam abbahagyni a tejbetök vigyorgást függetlenül attól, hogy épp otthon voltam vagy az utcán) stb...
2012. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, feltuno jokedv. Vigyorgok mint a vadalma, egesz nap...:))
2012. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)
2012. aug. 30. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!