Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek kellene elkezdeni tanulni vmi önvédelmet, barátomnak v nekem (ő nagyon nem akar)? 18/L

Figyelt kérdés

Ugye ebbe a mai világba nem árt ha meg tudjuk védeni magunkat, ezért hát úgy döntöttünk h egyikőnknek meg kell tanulni vmilyen küzdősportot. De nem tudjuk eldönteni melyikőnk legyen, ebben kellene segítenetek.

Ő folyton azzal jön h neki felesleges mert ha kukin rugják úgyse tud mit tenni onnantól kezdve... :S

szerintem viszont ő mégis csak erősebb, nagyobb eséllyel bírna el más férfiakkal is. :)


2012. aug. 30. 13:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

jólvan,köszi :) majd mondom neki, erre találjon ki vmi kifogást :D

am miért ne lennének tökei.. azért mert vki kicsit félénkebb, máris le kell szólni??

2012. aug. 30. 14:27
 12/22 AndreaMariann ***** válasza:

Ne haragudj,hogy minősítettem.


Én csak megszoktam,hogy a férjem nem félti semmijét,ha az én,vagy a kettőnk biztonságáról van szó.

2012. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

semmi baj :)

ő se félti, csak végül is meg lehet érteni h nekik az nagyon fáj :S

2012. aug. 30. 14:34
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A pasidnak illik is.rengeteg önvédelmi harcművészet van.Én tanultam.szuszpenzor nélkül rúgtak meg,szerencsére zacsit nem talált,de így is fájt.Következőre már figyeltem arra is,és én már hamarabb védekeztem.

Persze előfordulnak sérülések.hiszen az ember hamar átéli a helyzetet,és komolyabban oda tud ütni.De inkább ott szenvedjen,mint az utcán.

2012. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
A másik, hogy az önvédelmi sportokon a védekezést is megtanítják .. plusz az edzéseken nem fogják agyonverni a barátod.Lehet, hogy lesz 1-2kisebb fájdalma, ha úgy találják el, de egyáltalán nem vészes, erre van az edzés..oké, hogy félős, de ez elég rossz duma.Én mindent megtennék, hogy megvédjem a barátnőmet. Kicsit vicces, ha megtámadnának titeket az utcán, ő fogná a tökeit, te pedig próbálnád megverni őket...
2012. aug. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Neked a pasid nem mindig lehet veled enyi.
2012. aug. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

egyik osztálytársam is tanul ilyen sportot

egyszer letört a foga, egy csomó sebe volt már meg minden de azt mondja hogy meg lehet szokni :)

2012. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Hat köszi:)

Megmutatom neki a valaszokat. Hatha felaldozza ertem a féltett golyócskait :D

2012. aug. 30. 17:09
 19/22 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és jártam a wing tsunra. Elég brutális volt. Bár sokan azt mondják, hogy nem az. Pont az a lényege, hogy egy gyengébb fizikumú megtudja védeni magát egy erősebbel szemben. Én 186cm vagyok és 62 kiló. Elég vékony, de ehhez nagyon megfelelt az adottságom. Viszont ha jól megtanulja valaki és nem vigyáz könnyen gyilkos lehet. Pár ütés után megölheted akár a kétszer vagy háromszor nagyobb ellenfelet is. Persze nem egy vagy két hónapos gyakorlás után.
2012. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én összesen 6 évet jártam harcművészetre,sose rúgtak tökön.Persze,kaptam pár pofont stb.,de ezért járunk.Én amikor elkezdtem brutál puhány voltam,hihetetlen mértékben fejlődtem.Ja,de persze a harcművészetet az alapoktól kéne elkezdeni.Ne egy profiknak tartott edzésre menjen.És üzenem neki,hogy igen,fájni fog.Kap majd foltokat,izomláza lesz.De az eredmény amit így kaphat,mindent megér.Ügyhogy nyomás edzeni! De ha ezután is a kifogásaival jön,hogy fáj stb.,akkor egy puhány,aki nem méltó arra,hogy harcművészetet tanuljon...
2012. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!