Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális dolog ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális dolog ha a barátomnak ki kell pihennie a közös nyaralásunkat és most nem hogy látni de beszélni se akar nagyon velem?

Figyelt kérdés
3 év után elöszőr mentünk el közössen nyaralni 2 hétre ami nagyon jól eltelt jól megvoltunk de még is olyan feszélyezettek voltunk picit,kisebb viták adódtak persze de mindegyiket megoldottuk legalább is azt hiszem viszont mikor haza értünk és kérdezősködött a családja ő olyan lekezelően beszélt rólam/velem és egyántalán nem ismerte el a munkámat(főzés mosás takarítás mosogatás ami a 2 hét alatt össze gyűlt)másnap mikor hazaértem próbáltam vele beszélni telefonon program ügyileg de azt mondta bevan táblázva erre a hétre és hogy jövőhéten találkozunk majd egy buliban.MSN-en alig akart rám írni akkor is csak pár szót órák alatt úgy hogy megkérdeztem hogy baj van e ő csak anyit mondott hogy nem,csak pihenie kell.
2010. júl. 27. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Abban az estben ha kiábránduilt belőled, akkor igen.

Bár be kell valljam, nem egy túl férfias megoldást választott.

2010. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha idegesítő egyén vagy, akkor normális. Amúgy nem.
2010. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Asszem mégsem sikerült olyan jól az a nyaralás! Szerintem levagy koptatva!
2010. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

hány évesek vagytok?


valószínű, hogy megijedt... fiú...

2010. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én 19 ő 20 éves nem értem mitől ilyedhetett meg hisz elég jól ismerjük már egymást és ilyen hosszú ideig lehet hogy nem voltunk még együtt de 4-5napok alatt sose volt ilyen inkább felüdülés volt az egész.Szerintem nem vagyok idegesítő egyén és ha lelennék koptatva közölné velem 3 év után:)kiábrándúlt belőlem?ettől hisz anyi mindent éltünk már túl komolyan nem értem:(
2010. júl. 27. 15:00
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és a legjobb barátja azt mondta erre hogy érthető sok az a 2 hét és hogy ne lógjak anyit a nyakán ha majd azt akarja hogy minden nap lásson akkor elvesz majd most viszont korai ez még és sok enyit eggyütt lenni hagyam őt élni de szerintem hagyom én őt élni mindenhova elengedem ha egyedűl akar lenni akkor nem megyek hozzá szerintem ha kinyitja a száját és elmondja h mit szeretne mindíg tiszteletben tartom
2010. júl. 27. 15:14
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hátha 2 hét után így viselkedik, akkor vajmi kevés esély van arra, hogy együtt éljétek le az életeteket...

Persze még fiatalok vagytok, úgyhogy lehet mást keresni. Mit kell kipihennie?????

2010. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na ez az amitől én is félek:(mit kell kipihennie? fogalmam sincs 2 hétig csak pihentünk szerintem
2010. júl. 27. 15:31
 9/11 anonim válasza:
szegeny... sajnallak... :( de ezt a pasit gyorsan felejtsd el...
2010. júl. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
dehát szeretjük egymást:(és akárhányszor kérdeztem h akar e szakítani azt mondta h nem mert szeret meg ha kérdeztem h mással talánn jobb azt mondta h egy ideig óráig talán de hosszabb ideig nem biztos és h ő szeret engem
2010. júl. 27. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!