Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehetne rajtam átalakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne rajtam átalakítani (nemcsak alak, hanem akár haj, smink), hogy jobban tetsszem a barátomnak?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, lassan 25. Van egy férfi, harmincon felüli jócskán, akivel alakulóban van a dolog, de mindig is éreztem a bizonytalanságát. Már rég előrébb lehetnénk, rajtam nem múlt szerintem. Időnként elejti, hogy tetszem is neki, meg nem is. Ezt így konkrétan nem mondja ki, de elég erősen utal rá. Gondolkoztam, hogy mit lehetne változtatni. Azért valahol igaza van, mert én nem vagyok az a tipikus "dögös nő", a mai szépségideál, szóval van még rajtam mit faragni. Ő feszes, kerek melleket (melltartó nélkül), és ugyanilyen feneket kért tőlem. Mondtam, hogy nemsokára elkezdek járni aerobikra, erre lecsapott, hogy igen, az kell. Végülis igaz.

Valahogy az ő ideáljához kellene magam alakítani, mert nem direktben, de utalt rá, hogy akkor jobban kellenék. Az ő ideálja a Jóban Rosszban Dóra doktornője, Végh Judit. Mindig azt a sorozatot nézi, ő a kedvence, persze már rájöttem, hogy miért.


Végh Juditról itt a link:


[link]


Én nem hasonlítok rá, se erre a "dögös" típusra.


Másik nagy kedvence Inna, éspedig ebben a klipben, de nem a zene miatt:


http://www.youtube.com/watch?v=qpaem3mOhpY


Rólam pedig itt egy kép ruhában:


[link]


A hajam a fenekemig ér, itt fel van tűzve.


S még egy kép rólam bikiniben, elég amatőr fotó, saját fotózás a fürdőben:


[link]


Ő nekem úgy tetszik, ahogy van, és ezt sajnos tudja is. Viszont én érzem, hogy a kapcsolatunknak ez a legnagyobb akadálya, hogy én nem vagyok ez a kimondott mai szépségideál. A maga módján szeret is, de nagyon bántja, hogy nem úgy nézek ki. Elhatároztam, hogy átalakulok, de igazából nem tudom, hogy hol kezdjem, mert már kerestem személyi edzőt, de ő meg nem hajlandó teljesen átformálni, azt mondja, csak keveset kell formálni rajtam, inkább feszesíteni kell, de én úgy érzem, valami mégsem stimmel. Nem hasonlítani akarok a fentebb említett hölgyekre, még kamaszkoromban sem akartam soha sztárokra hasonlítani, hanem inkább csak szeretném megütni az általuk reklámozott szépségideált. Remélem, lehet érteni, hogy mire gondolok.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 3. 11:20
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
A rólam szóló képeket ki is lehet nagyítani, ha jól tudom.
2010. szept. 3. 11:26
 2/23 anonim ***** válasza:
Mikor az első képet megnéztem rólad, egyből az jutott eszembe, hogy jézus, milyen aranyos kisugárzása van ennek a lánynak. és amúgy szerintem a testalkatoddal sincs semmi gond. tapasztalataim alapján a legtöbb férfi az ilyen testalkatú lányokat szereti a legjobban. én is ilyen vagyok kb. igaz, nem testesíted meg azt a bizonyos általad leírt szépségideált, de egy komoly férfinak nem is ez kell. ha pedig nem érzed magad jól a bőrödben, akkor a futást ajánlom. az mindenhonnan fogyaszt, és feszesít. neked csak feszesítened kell, nem fogynod. a konditeremben meg inkább izmosodnál csak. egy kis smink, szexi fehérnemű és tuti te leszel számára az igazi szexistennő:)
2010. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

ha nem tetszel neki úgy ahogy vagy,az nagy baj...

ne akarj teljesen átalakulni miatta...

ha te nem érzed magad így jól,akkor fogyózz egy kicsit,tarts diétát,sportolj.

vágass valami extrább frizurát,satíroztass,vagy világosíts,vágass fazont a hajadnak.

kicsit divatosabban is öltözhetnél,de ez az én véleményem.

sminkelj egy picit,az sosem árt.emeld ki a szemed szemceruzával,spirállal,a szádat szájfénnyel.

2010. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hááát, én sosem mondanék ilyet annak , akitől akarok valakit, vagy szeretek, hogy kire hasonlítson. Már megbocsáss, de szerintem ez a jócskán harmincon túli pali egy bunkó. Szerintem hagyd ott és keress valakit, aki így látja benned a tökéletes nőt.
2010. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

az öltözködésed elég öreges, nem gondolnám az alapján hogy 24 vagy, inkább 34 vagy több...

szerntem pár kilót még nyugodtan fogyhatsz, de többet tényleg nem kell, a futás jó.

mellfeszesítő gyakorlatokat meg kereshetsz a neten, én még ilyesmiket nem próbáltam de biztos van amelyik jó.

az arcoddal nincs baj, igazából a hajaddal se szerintem.

2010. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az önbizalmad növeld ! Ha tetszel neki, igy is hajtani fog rád, ha meg bohócot csinálsz magadból, akkor meg elhajt, mert az nem te vagy ! Legyél önmagad, külsőd meg maradjon az, ami te magad vagy ! Ne más miatt, csak maagd miatt változtass ha nem tetszik valami ! Hidd el, ha igy állsz hozzá sokkal több az esélyed, minthogy oda álsz elé lemásolva egy szinésznő külsejét. Ez maximum szexben egy szerepjátéknak jó. De nem a valóságban, mert igy azt fogja hinni, hogy nincs egyéniséged. És senki nem ér annyit, h eldobd magadtól a lényed, és valaki más légy, aki nem vagy !

A bizonytalansága meg 100% h nem a külsődtől van !


20/l

2010. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
nem valtoznak meg egy pasi kedveert. de ez a te dontesed. oszinten igy jo ahogy vagy. mondjuk hordhatnal parnas melltartot az kerekiti a mellet. mondjuk ezek a fajtak szepen fel is nyomjak azt ; [link] .. utana.. elmehetnel kicsit szolizni:d. az szep barnava tenne a borod. kormokre figyelj. egy apolt korom sok mindent elmond a jellemedrol. divatos uj ruhak. nem kell dragak legyenek mar olcson is kapsz nagyon jokat. (de csak olyanokat vegyel meg ami jol all. jartam mar ugy hogy megvettem egy nacit csak azert mert tetszet aztan nem hordtam mert nem allt jol). a szemoldokod ahogy latom a ruhak kepen az jo:D. a hajad egyenesitheted. esetleg szint valtoztathatsz. es az erobik az magaba is hasznos. de ezek csak aprosagok szerintem nem kene valtoztas magadon.
2010. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az, akibe te szerelmes vagy, nem szeret téged. Csak szexre kellenél neki, semmi másra, és arra is csak úgy, ha jobb alakod lenne. Hagyd ott ezt a parasztot és keress valaki neked valót.
2010. szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A házon lenne mit alakítani.
2010. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ez így, ahogy van

Láttam már sokkal szebb lányokat is, de a többség nem az.

Ha így nem tetszel neki, akkor az más miatt van. Nem hinném, hogy bármilyen változtatás segithetne. Meg értelmét sem látom.

2010. szept. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!