Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért foglalt minden külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt minden külsőre nekem tetsző és jellemre is kedvelhető lány?

Figyelt kérdés

Mindig ilyen lányokkal ismerkedem meg, aztán ott a barátja és nem lehet semmi sem. Nem hiszem el, hogy nincs egy egyedülálló lány sem, aki külsőre és jellemre is elfogadható, de mégis ezt tapasztaltam eddig!

MÁs is járt már így?



2012. máj. 14. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem találtam rá még olyanra, akivel megértettük volna egymást. Hogy ez miért van? A sors iróniája. Talán majd egyszer eljön a nagy szerelem. Vagy nem. Ha nem, akkor is mit tehetünk? Ez van. Valakinek sikerül, valakinek nem.
2012. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert másoknak is tetszenek, és ők előbb értek oda. ?
2012. máj. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Az igazán király csajokat többnyire már valaki éppen nagyon megbecsüli. Olyan ez, mint az almaszedés: ha későn érsz oda, leszedik az éretteket, te meg a maradékból válogatsz. A jó hír, hogy nincs kijelölt párválasztás, így nem tudsz elkésni. Ellenben természetes, hogy a remek lányoknak előbb lesz pasijuk, mint a hülyéknek, emiatt ismerkedéskor több kreténnel találkozol.
2012. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak nincs igaza. Normális , kedves csaj vagyok, mégsincs pasim. Miért? Mert eddig bunkókkal találkoztam, így nem állok már le mindenkivel, akinek tetszek...
2012. máj. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hehe.:) Velem pont ez van srácok terén.:)Aki normális és nem egy műveletlen partyraj,az persze hogy véletlen se jön velem szembe,vagy nem az én generációm,vagy más kontinensen él,vagy külsőre nem olyan,akire felfigyelnék még így se,hogy nem vagyok egy nagyigényű. Tehát nekem meg maradnak a bunkók,akikbe mindig belefutok,a "jó a s*gged" és a "dugnálak" dumákkal,és akkor ez még a romantikus verziója az udvarlásnak.Aztán "najó,próbáljunk meg beszélgetni,hátha",megismerem,ő is megismer,rájön,hogy nem úgy megy nálam,hogy mosolyogj,és ha cuki vagy,már vetkőzöm is,meg hogy mást rejt a csomagolás,na,ekkor vagyok én "öntörvényű stréber állat",és ehhez még annyit fűznek,hogy "sosem lesz senkid,hiába jó a segged". Na,ilyenkor érzem magam különcnek,és maradok egyedül pár hét/hónap után.:D Pedig nem vagyok egy stéber,se kinézetre,se belsőre,csupán vannak céljaim.Persze,lennék én vele akár minden nap,bizonyos határon belül. Sajnálom,de akkor se lógok vele éjnek éjén hétköznap,mikor tanulnom kellene(Igen,neki is,akkor legalább tudnánk jobban és tartalmasabban beszélgetni "mondj valamit" meg "unatkozom" helyett.),hiába a nagy szerelem,mert pár hét és mi lesz? Otthagy egy plázamacáért,és akkor én meg miatta adtam fel azokat a dolgokat,amik az én érdemem lettek volna,és amik akkor is ott lesznek,ha ő már rég elfelejt,mert ő csak úgy szeret,ha buta liba vagyok? Na nee.:) Igazságtalan a világ,és sajnos szerencse is kell ahhoz,hogy két normális egymásba fusson,és barát meg ismerős helyett szerelem legyen belőle. Sokan vannak így,nyugi,nem vagy egyedül.:) Kitartás,türelem! Mást nem nagyon tehetsz,mert minél jobban hajszolod/keresed az ilyen lányokat,annál többet csalódsz.:/ Tapasztalat.:)
2012. jún. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!