Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavar benneteket (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar benneteket ( nők), ha párotok másik nőket megnéz? ( s ti is ott vagytok! )

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 12:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A 3.-dik válaszolómnak igaza van!!
2009. júl. 28. 21:17
 12/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem zavarna, szerintem 1 természetes fokú féltékenység általában mindenkiben van...
2009. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem zavar. Ezért van szeme. A legtöbb nővel ellentétben, én elismerem, ha egy másik nő szép, és szebb nálam, mert van ilyen, igenis mindenkinél van egy jobb. Na és ?? Éhes lesz, de enni akkor is otthon fog nem?

Amelyik pasi nem nézegeti, csak a saját nőjét, ott valami nincs rendben. Nyilván ne folyassa a nyálát, de hát velem is előfordul, hogy naggggyon belefeledkezem egy férfi látványába :)) nem kell ebből ügyet csinálni.

2009. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

na értelmes kérdés: "( s ti is ott vagytok! )"

ezek szerint, ha nincs ott a barátnőm, akkor leszarod, hogy sztriptíz bárban bambulok.


gondolkozz már, azért mert van párom, azért még vannak érzéseim. és ha 2év után elhagysz, akkor biztos találok új nőt, akibe megint csak szerelmes vagyok/lehetek.


szóval aki igazán szerelmes, az szakítás után öngyilkos lenne.


legalábbis ha 1szer megtaláltad a szerelmed, akkor elvileg többet nem is találhatnád meg, ez lenne a tökéletes világ,de mégis újra feltámad más iránt is, szóval.


és ha megnézek más nőt, akkor mi van. a nők muffját is megnézi a doki, szóval legyek rá féltékeny...

2009. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen zavar, de nem olyan mértékben h jelenetet rendezzek miatta. Ő amúgy is az a diszkrét fajta. De ha már be is szólna h hűű milyen jól néz ki az a csaj, na akkor betelne a pohár, és biztos beolvasnék neki(bocsánat de ez már szar.ul esne de nagyon!) Azt szoktam csinálni ha jó csaj jön szembe velünk az utcán akkor én diszkréten elfordulok, ha akarja megnézi, ha akarja nem. Így nekem sem esik rosszul ha megnézi(mivel nem látom) és nincs is az a hülye helyzet h én azt lesem h ő vajon megbámulta-e?! Én így oldom meg ezt a "problémát".
2009. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Akit zavar,hogy a párja ránéz másra is,legjobb,ha beköti a szemét,amíg az utcán sétálnak.Még a házasságban sem esküdnek vakságot!Aki ezért haragszik vagy megsértődik,elég ostoba.Ha pedig még szóvá is teszi,kockáztatja a kapcsolatukat.Nem csak ti ketten vagytok a világon.Abból még nem lett soha semmi baj,ha ránéz másra is valaki a párján kívül.
2009. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!