Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit ronthatok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit ronthatok el a kialakuló kapcsolataimban, hogy sorra nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Egyre tudok gondolni, hogy nagyon álmodozó típus vagyok, sajnos sokszor csalódtam, nem jöttek össze kapcsolatok, pedig bíztam bennük. Sajnos hamar elbízom magam, pedig minden csalódás után megfogadom magamnak hogy csak akkor "bízom el" magam ha szerelmet vall kb. Mégsem tudom betartani, én ilyen álmodozós típus vagyok, és hamar kialakulnak bennem érzelmek, ezért csalódtam sokszor már.
2012. aug. 31. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hol avagy hogyan ismered meg a párjaidat?
2012. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy fiú vagy, és meg is válaszoltad magadnak a kérdéssel.
2012. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, eddig mindig beszélgettünk interneten pár hétig, és utána találkozgattunk. Az összes kapcsolatom ami összejött, így alakult, de hát nem volt sokáig tartó. :/
2012. aug. 31. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a fő gondod, hogy előre olyat látsz bennük amivel nem is rendelkeznek, aztán meg mikor ez kiderül sajnálod magad:D
2012. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj azzal,hogy álmodozó típus vagy.Csak egy kicsit figyelj oda :)Várj a dolgokkal.


UI:Rossz úton jár az aki álmokból épít várat,s közben elfelejt élni

2012. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!