Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rossz a volt párod más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rossz a volt párod más nővel/férfival látni?

Figyelt kérdés
Másnak írja, hogy szeretlek, közös képek... élőben összefutni velük...Hogyan éled meg ezeket?
2012. aug. 31. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ki nem heverem rossz. Utána semleges. Mintha nem is lettünk volna együtt soha.
2012. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De nagyon rossz,nehezen viselem,de csak azért mert még mindig érzek vmit iránta,így 6 év elteltével is :(
2012. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
először rossz, de utána már nem érdekelt
2012. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 yuda ***** válasza:

Attól függ, te melyik fél vagy.

Ha te szakítottál, akkor nem.

Ha téged dobtak, akkor igen.

Attól is függ, milyen hosszú és milyen mély volt a kapcsolat, bár ha szakítottatok, akkor elég egyoldalú lehetett, mármint egyik részről.

Persze ezt nem tudtad előre, különben nem mentél volna bele. Jól mondom?

Bár sejti azért az ember közben is.... :)

2012. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés. Én pár napja vettem észre facebook-on, hogy megnősült az exem, és jön a gyerek is. Olyan érdekes érzés volt. Nem mondom, hogy rossz, csak fura. Pedig én szakítottam, nekem már 3 éves a fiam, és harmonikus kapcsolatban élek. De akkor is fura volt látni :)
2012. aug. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Amíg éreztem iránta valamit, rossz volt, főleg amikor az új párjáról mesélt. Most már semmit se érzek, sőt, amikor kézenfogva láttam őket sétálni, semmi se mozdult meg bennem...Azóta persze eltelt 2 év és volt 2 barátnőm.


Ha találsz valakit, akibe szerelmes leszel, vagy csak simán tud olyat adni amit, az eddigek nem, elfogod felejteni. :)

2012. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha még szerelmes bele az ember, akkor pocsék, ha szereted, mint embert, akkor szorítasz, hogy boldog legyen, ha rossz volt, akkor tök közömbös. Nálam így működik. Az első szerelmemmel -kényszerűségből- szakítottunk, 2000 km-re lakik, nem maradhatott itt, én nem mehettem vele. 25 éve nem tudok róla semmit, még mindig nagyon szeretem. Ha rá gondolok, mindig kérem a sorsot, hogy boldog legyen és egészséges. Remélem szép családja van és remélem, néha én is eszébe jutok. Sajnos esélytelen, hogy valaha is lássam őt, de így jobb, mert megszakadna a szívem, ha itt élne és nem lenne velem. Bár akkor sosem váltunk volna el, ha itt élhetne...hát ez van.
2012. aug. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem közömbös már..sok idő eltelt.OOOO előttem író olyan megható...miért nem keresed meg valamelyik ismerkedős oldalon(iwiw,face)még csak megnézni hogy jól van -e???
2012. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én még nem futottam össze exxel és az új nőjével
2012. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszi annak, aki írta: "miért nem keresed meg"...mert Ciprus déli részén él, és a gondolat is fájna, hogy látom, de nem érinthetem...meg persze félek, hogy talán nem egészséges, vagy már nem él. Rossz hírt nem szeretnék hallani róla. Maradnak az önbecsapós színes álmok. Hiába, ő volt az igazi. Most meg lassan megöregszem (46)és egyedül vagyok. Summa summárum, nem hiszem, hogy jól sülne el, de lehet, hogy csak gyáva vagyok. Ez van...
2012. aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!