Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
buliba smároltam egy fiúval, előtte nagyon jóba voltunk de aztán jött egy lány akivel járt..(vele már szakítottak) aztán most van megint barátnője de velem smárolt amikor volt csaja. írtam neki facen hogy mire vegyem a tegnap estét de nem írt vissza,pedig látta amit írtam neki.. nemtudom mit csináljak. szerintetek? azt tudni kell hogy szeretem ezt a fiút nagyon szerelmes vagyok beléé..

2012. aug. 31. 15:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A srác paraszt amiért megcsalja a nőjét.

Te meg ribanc vagy.

2012. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ribi.
2012. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ribanc szagot érzek :D
2012. aug. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
már majdnem volt régen valami azzal a fiúval.. nem vagyok ribanc.-.-
2012. aug. 31. 15:52
 5/19 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
Bitch Alarm!
2012. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Belesmároltad magad egy buliba a fiúval?
2012. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jelez a kurv@érzékelőm!
2012. aug. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
egesz este együtt töltöttük simagatott a seggem fogta egész este együtt voltunk smároltunk és ölelkeztünk..
2012. aug. 31. 15:53
 9/19 anonim ***** válasza:
kanos kis k.csög lehet az a srác.. bennem van annyi becsület ha van barátnőm akkor nem smárolok minden partiribanccal mert nekem se esne jól ha a b.nőm tenne ilyet! ebből arra gondolok h nem nyugszik a vére és csak gondolj bele ha más lánnyal volt együtt és közben veled smárolt akkor veled nem tenné meg ugyanezt?!
2012. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

1 nem ismertek

2 legyetek tisztába mi a ribanc szó jelentése, ha nehéz elmenni a szótárig elmondom ! az a ribanc aki midnenkivel smárolt

3 eddigi életem során 2 fiúval smároltam.. akivel a buliba meg az egyik volt barátommal

2012. aug. 31. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!