Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Most őszintén, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Most őszintén, tényleg a természetességet kedvelitek lányok terén vagy inkább a plázacicákat?

Figyelt kérdés

Ahány fiúnál szóba kerül, szinte mind azt mondja hogy a természetességet kedveli, még a sminket se igazán tűri meg nőn meg sőt nem szereti ha egy lány sminkeli magát, meg hogy utálja a rúzst, akkor is ha természetes színű, szolid a sminkje. Ehhez képest azt látom hogy az ilyen agyon vakolt szolizott pláza cicákat hogy megbámulják. Nemrég összefutottam egy nőismerősömmel, régen egy suliba jártunk. Nem irigykedek rá sem, sem semelyik ilyen nőre, ezt ne próbálja bemagyarázni senki. Ez a csaj amúgy aranyos, de tipikus pláza cica, vagyis festett fekete haj, szolizott bőr, nagy élénk műköröm, kiló vakolat, élénk neon rózsaszín szemfesték és rúzs, nagy bumszli fülbevalók, csiricsáré ruhák mint aki diszkóba megy pedig valami szépségszalonba készült arc kezelésre (úgy hogy kiló festékben). Szóval úgy kedves csak buta szegény és minden, csak nem természetes. Mégis mikor mentünk el kísértem egy darabon tök megbámulták a pasik, nyálcsorgatva, volt köztük mindenféle típus, átlagos pasi is.

Nem vagyok csúnya nő amúgy, engem általában szépnek tartanak, adok magamra, csinosan öltözködöm de nem feltűnően, szolidan sminkelek.

De ez tök kiábrándító, hogy fiúk mondják így a természetesség meg úgy a természetesség, de a férfi magazinok tele vannak hidrogén szőke feltöltött szájú szilikon mellű műnőkkel, azokat nézegetik. Ha az utcán vagy plázában elhalad mellettük egy hasonló akkor azt is jól megnézik.

Nem akarok általánosítani, de ezt látom sajnos. Nem egyszer társaságban voltunk fiúkkal, elment valami pár és ha a csaj egy cicababa volt, az egyik srác ott csorgatta a nyálát milyen jól néz szerinte (és ez a srác nem is helyes és még túlsúlyos is, mint akinek esélye van). Meg szóba került valami híres playmate akkor egy másik rávágta hogy ő de meg..Nem folytatom.

És nem gondolom hogy minden ilyen külsejű csaj buta lenne, biztos van köztük kivétel, olyannal még nem találkoztam (de aki így néz ki ne csodálkozzon ha ezt gondolják róla), viszont ez a nőismerősöm tényleg nem egy észlény. Egy topikban egy csaj azt írta neki műtve van a melle, szolizik és szerinte kamu meg duma hogy a pasik természetes lányt szeretnének, valójában mind ilyen playmate külsejű lányra vágyik még ha tagadják is és természetes nőjüknek meg azt mondják nekik nem jön be a műtött mell aztán mégis megnézik az olyat mint ő, szerinte ha nem így lenne nem néznék meg őket és nem kellenének senkinek.

A baráti társaságomban akikkel jóban vagyok, ismerek nagyon szép lányokat, nem is nagyon sminkelik magukat, mégis szépek, van kisugárzásuk, nem szoliznak, nem járnak feltűnő ruhákban de őket sokkal többre becsülöm és beszélgetni is tudok velük. Viszont néha látok tipikus cicababákat, hiába a divatos ruhák, közönséges, egy kaptafára mennek, egyformák, némelyik olyan ronda a sok szolitól.

Úgy hogy nem értem, talán pasinak kéne lennem hogy megértsem mit esznek a pasik a cicababákon, miért akar sok pasi cicababát, miért ez az etalon, Zimány, Dukai meg társai, de egy természetes szép nő nekik nem elég jó.

Ebben talán lehet valami, hogy pasi a barátnőjének azt mondja a természetességet szereti de azért beindul a plasztik cicababákra (ezt se vegyétek általánosításnak).

Visszatérve elég kiábrándító hogy sok pasi ha mást is mond azért megnézi és talán fel is szed ilyen plasztik szolizott nőket még ha ronda is vagy semmilyen, jobban megnézik őket mint a természetes szép nőket.

És légyszí ne kötözködjetek és ne sértegessetek, normális válaszokat szeretnék, vegyétek figyelembe kissé elkeseredtem.

Köszi!



2012. aug. 31. 21:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kérdező, ennek az emberi ostobaság az oka. Az emberek egyrészt saját magukat, a saját igényeiket sem ismerik rendesen, másrészt meg ha tudják is, nem ismerik be nyíltan, hanem helyette azt mondják, amiről tudják, hogy ezt illik mondani. Olyan nőt se találsz sokat, aki beismerné, hogy neki a pénzes vagy az izmos férfiak a vonzók, pedig a tények mutatják, hogy egy BMW-ből kitekintő kigyúrt arc százszor annyi nőt vonz, mint a 60 kilós csávó a BKV-n.


Ott van aztán az az ok is, hogy nyilván kevés férfinak jut plázacica, úgyhogy azok, akik szintén plázacicát szerettek volna, de csak egy természetes(ebb) nő jutott nekik, utána megideologizálják a saját választásukat azzal, hogy nekik valójában mindig is a természetes nők tetszettek.


Na, szóval az ostobaság, a képmutatás és az öncsalás keveréke okozza. De ezek általános emberi tulajdonságok, nemcsak a férfiakra jellemzők.


És mindemellett azért vannak ám olyan férfiak is, akinek tényleg a természetes nők tetszenek.:)

2012. szept. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit! Ebben van logika.

Én azt is hittem azért szeretik a pasik a plázacicákat mert úgy vélik könnyebben kaphatók. Ahhoz képest olyan pasikat is látok nyálát csorgatva bámulni őket, akikkel valszeg nem állnának szóba kinézet vagy anyagi dolgok hiányosságában..

De volt egy felkapott tv-s híresség, felejtésbe kezd merülni (szerencsére), név szerint nem is említeném mert nem érdemes, szintén plasztikcicát választott magának, azt nyilatkozta mindig ilyen nőre vágyott mert ez a típus nem állt vele szóba. Pedig abból is a rondább fajta jutott neki. :O Azért biztos azok közt is vannak szebbek.

Valójában presztízs miatt szeretik a pasik akik szeretik a plázacicákat, mert azok nem állnak szóba akárkivel de ha velük mégis akkor az ''menő''..Nem azért mert olyan jók.

2012. szept. 2. 20:16
 23/31 A kérdező kommentje:

Mert má' bocs, de nem egy ismerősömmel beszéltük, így bárki ki tud nézni mint ezek a pláza cicák, szolival, fekete hajfestékkel vagy hidrogénnel, kiló vakolattal és élénk színű sminkkel, csicsa-micsa ruhákkal és műkörömmel.

Olyan egyformák, az a hajszínük különbözik fekete vagy szőke, némelyik ronda. A bőrük meg elég ronda lehet smink nélkül a sok szolitól.

Pasik, ez kell nektek? Hogy reggel egy rémség mellett ébredjetek? Azon kívül hogy nagy részük felszínes és buta, legnagyobb gondjuk milyen legyen a körme és milyen göncöt vegyen fel, akivel nehéz közös témát találni.

Műnő bárki tudna lenni, egy teljesen semmilyen nő is, de természetes szépség nem sok van aki smink nélkül szép.

Mielőtt valaki azzal jönne irigykedek, téved. Nem akarok így kinézni mint ők se tönkre tenni magam, azon kívül hogy az egyik barátnőm annyira nagyon szép smink nélkül is, amit el is ismerek, egy rossz szót nem tudnék rá mondani.

2012. szept. 2. 20:24
 24/31 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel, hogy megnézem ezeket a plázaplcsákat és közben az jár a fejemben hogy megdu9nám mint állat mert szép, de amint eléIveztem már mennék is tovább mert többre nem tudnék vele menni, másra rényleg nem jó.

Jó, biztos van köztük értelmes és okos is, de én úgy gondolom, hogy aki értelmes és okos, az akár hogy is néz ki, tudja (ahogyan a kérdező is) hogy nem kell ez a máz ahhoz, hogy okos vagy szép legyen és értékes.

Aki ezen rágódik hogy hogy legyen ilyen és hogy tettszen minden f@szinak az buta, számomra értéktelen és csak megnézni való, semmi többre.

Szoktam mondani: Zsiráf-pláza pics@.

Mert olyan mint a zsiráf.

Egyszer megnézegetem, szép szép, de otthonra azért nem kéne.

Minek? mit kezdjek vele otthon?

Kirakjam a polcra és etegessem meg simogassam naponta?

Ugyanmár.

Megnézem, de ez egyben a véleményem is megadja, többet nem ér számomra.

Ennyi az egész.

2012. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
0%
Azt szeretik, ha természetes állapotodban nézel ki úgy, mint egy plázacica.
2014. okt. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nekem nincs azzal semmi bajom, ha valaki sminkel, hajat fest, műkörmöt rak fel magának, stb., amíg azt ésszel csinálja. Nem tudom más hogy van vele, de mivel a mai világban már gyakorlatilag elenyésző a smink nélküli lányok száma, ezért(?) nekem nem is igazán tetszenek. Nagyon kevés olyan lány van, aki smink nélkül is szép.

Szóval én azt mondom meg kell találni az arany középutat a két állapot között, az a legjobb.

2014. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből!


Mi alapján ítélsz valakit butának?

Nem gondolod hogy újabban a túlsúly már természetesnek számít?


Szóval ha ott van előtted egy srác akin azért látszik hogy szél szálkásra edzette a testét és egy másik, átlagos testalkattal rendelkező srác akkor melyiket választod?


Ne érts félre, nekem sem tetszenek a műnők, de csalódtam már természetes nőben is elégszer. :)

2014. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

nem lehet összehasonlítani azt, hogy a lányok a helyes izmos fiúkat szeretik, és azt hogy a férfiak a plázacicákat. csúnyát se egy lány se egy fiú nem szeretne maga mellé. az hogy egy fiú izmos, az egy állapot, ellentétben azzal ami egy plázacicát azzá tesz ami.

a fiúk azért nézik meg az ilyen lányokat, mert szexuálisan vonzóak, mert a nőies jellemzőiket hangsúlyozzák, és azt a benyomást keltik, hogy nem kell sokat tenni azért hogy szexeljenek vele. a férfiaknál különválik az hogy egy nő vonzó és az hogy szép. persze lehet egyszerre mindkettő valaki, de nem feltétlenül. azért nem érted meg ezt, mert lány vagy.

igazából ez genetikailag így van kódolva. a férfiak mindig is arra törekedtek, hogy minél több nőt termékenyítsenek meg, míg a nőket ugye csak egy valaki tudja, és ezért azt akarják hogy az aki megtermékenyíti az a legjobb legyen a férfiak között. tehát a férfiak minden nővel szexelni akarnak, a nők viszont egyet keresnek, a legjobbat.

2014. okt. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
szerencsére tényleg nem minden fiú ilyen, csak a 99%-uk. valóban azért tetszenek a fiúknak az ilyen nők, mert felkelti a szexuális érdeklődésüket. a többség viszont csak szexre akarja őket, barátnőnek más típust választanak. elég kiábrándító amúgy ez a dolog, bár, ha belegondolok, nekem is volt olyan kalandom, amikor a srác nagyon jól nézett ki, de buta volt, ezért csak szexre kellett. szóval mindenkiben megvan ez valamilyen szinten, de a férfiakban jobban.
2014. okt. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Kedves #27-es kérdező,h ogy mi alapján ítélek valakit butának? Nem kell ahhoz nekem megítélnem, vagyis nemcsak nekem, mert másnak is szemet szúrhat.


Ezt az egyik legkönnyebb felismerni, aki kicsit is jó emberismerő, és figyel dolgokra, annak már elég ha az illető nő vagy ffi két szól hozzá és már tudni fogja, mennyi ész szorult a fejébe. Azt, hogyan beszél egy kikent-kifent maca, és hogyan beszél egy akár csinos (ilyen is van) értelmiségi nő, összehasonlítani őket ég és föld.

Akár csak mikor a tv-ben mutatnak egy playmate-et vagy egy huszadrangú celeblánykát, ahogy megszólal már süt róla a butaság. De amikor az ember lánya meghallgat egy értelmes, normális, tanult nőt akár tv-ben, egyetemi előadás közben, vagy élőben egy kávé mellett, élmény vele beszélgetni. :-)


Azt a nőismerősömet (akiről meséltem) a megnyilvánulásai miatt is tartom butának (de nem mondanám el az elszólásait, lehet valakik rá ismernének, nem lehet tudni). Nemcsak én tartom annak, az öcsém is ismerte régről, annak idején bejött volna neki a csaj (akkor még nem volt ilyen plázacicás), de nekem azt mondta nem kezdene vele még ha jól is méz ki mert szerinte buta és nagypofájú, szerinte bunkó pasik kezdhetnek vele.

Az a dagadt srác is ahogy megszólal, semmi értelem nincs benne és idétlenül is viselkedik a korához képest is (anélkül hogy mondtam volna másnak, a társaságból is kibeszélték hogy őket is hogy idegesíti). A butasága abban is megnyilvánul, hogy adottságaihoz képest sincs önkritikája és csakis a számára legjobbakra vágyik, nem tudja elképzelni azok miért nem akarnak kezdeni vele (és nemcsak a külseje miatt hanem mert nincs humora de azt hiszi magáról vicces de csak ő nevet a saját hülye poénjain).


A túlsúly egyáltalán nem természetes, se nőn se férfin, esztétikai problémákon kívül egészségügyi problémákat is okoz (szívet, májat megterheli és ízületeket). Aki kicsit is odafigyel magára (kivéve betegség, de nagy részük hanyagságból hízik el) étkezés szempontjából és mozog, annak nem lesznek súlyproblémái.


Kérded melyik alkatú fiút választanám, a túlsúly testalkat elég messze áll az átlagos alkattól (előtte erről beszéltél aztán tértél ki átlagos alkat kontra szét gyúrt).

Nagy tévedés azt hinni, hogy biztos minden nőnek a szét gyúrt svájci négerek jönnek be, nekem pl. nem. (De jellemző, hogyha valaki nő felteszi a kérdést, hogy egyes pasik miért a pláza cicákat szeretik, rávágja valaki fiú ti nők meg a kigyúrt gazdag pasikat ezt ne vedd magadra).

Hogy melyiket választanám? Azt, amelyikkel jobban kijövök hosszú távon, amelyikkel összeillek. Csak a külső alapján, hogy milyen a testalkatuk, nem tudnék választani, mert egyiket se ismerem, és nem is tudom őket ebből megismerni.

Átlagos alkat és átlagos alkat közt is van különbség. Van aki átlagos alkattal is tud jól kinézni, mert eleve olyan adottságai vannak (láttam már ilyet usziban, srác nem volt kigyúrva, de széles válla és keskenyebb dereka bolt, szép lába), viszont vannak azok akik átlag testalkatok de olyan plöttyedtek, zsírpárnásak itt-ott, puhányak.

Egy átlag testalkatú srác is lehet sportos, ami nemcsak gyúrást jelent, hanem azt hogy űz valamilyen sportot, pl. fut vagy úszik, stb., nekem az sok esetben jobban bejön mint az hogy valaki némemly időközönként betér egy edzőterembe és szed is hozzá valamit, az olyan műizom.

2014. okt. 25. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!