Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhetek iránta valamit? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhetek iránta valamit? Ha igen, mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki már mióta először láttam mindig kíváncsivá tesz, és ha a közelemben van, nem tudom nem észrevenni. Holott annak ellenére, hogy csinos, igazából semmi extra nincs rajta. És igazából csak számomra ilyen különleges. Viszont nem gondolom, hogy szerelmes lennék. Amúgy egy ideje már napi szinten beszélünk, jól kijövünk egymással, flörtölgetünk stb. :) Légyszi normális válaszokat! 19/F

2012. aug. 31. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt csak te tudhatod mit érezhetsz
2012. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem értem, h miért divat ez a különlegesség...na mindegy, csak egy kis turisztikai kitérőt ettem, elnézésedet kérem, meg mindenkiét, aki ezen megszörnyűlközik

nah, hát haverként nézel rá, vagy szexuálisan vonz?

és akkor utána eldöntöd, h meg akarod-e ismerni még jobban

aztán idővel kialakul

2012. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!