Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj velem? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Most már komolyan kíváncsi vagyok rá!

Figyelt kérdés

Állítólag helyes pasi vagyok. Sokan ezt mondják a környezetemből, de ezt nehezen hittem el a társkeresési nehézségeimre alapozva.

Aztán küldtem anonim lányoknak emailt, hogy írják le rólam a véleményüket. Mindegyik azt írta hogy helyes vagyok, nem értik mi lehet a probléma, hogy ilyen nehézségeim vannak a társkeresésben. Kb. 30 lánynak küldtem már ilyen alapon képet magamról. És 30ból egy sem írta azt hogy ronda vagyok, vagy hogy megérti hogy nincs barátnőm.


Az ismerkedésre csak korlátozott csatornák állnak rendelkezésemre, konkrétan csak a netes ismerkedés.


Mi lehet a baj velem?


Vagy a netes társkeresés csak kifejezetten jóképű férfiaknak való?


2012. aug. 31. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Küldj nekem is, nekem kifinomult az ízlésem majd én megmondom, hogy mi a helyzet :D:P
2012. aug. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is! Nem hinném,hogy Veled van a probléma ..
2012. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:
73%

"Az ismerkedésre csak korlátozott csatornák állnak rendelkezésemre, konkrétan csak a netes ismerkedés." sitten vagy,anyádék bezártak mint herripottert,amputálták a lábadat,kiestél az Apolló 13ból és most keringsz egy koreai műhold körül.esetleg milyen indokod van ami miatt nem tudsz csajokkal ismerkedni?

Mest ezt meg csak úgy magunk között: Úgy bevernék egyet te beszari p*cs,de komolyan.anyámasszonykatonája.

2012. aug. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
képet már nem küldök senkinek, mert nem lenne értelme :)
2012. aug. 31. 22:55
 5/7 A kérdező kommentje:
TOMAtm: nem én pontoztalak le! valahol igazad van. de nem vágyok lerészegedős, bulikban való ismerkedésre.
2012. aug. 31. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
ok akkor feltételezzük, hogy helyes vagy akkor csak a személyiségeddel lehet probléma (az, hogy mi vele a baj azt mi nem tudhatjuk mert nem ismerünk)
2012. aug. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az is lehet. bár a személyiség nem mindig jön át neten keresztül. én pedig netes társkereséssel próbálkozok/tam.
2012. szept. 1. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!