Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltoztatott kapcsolati...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztatott kapcsolati státusz, hogy ne lássam a párját, ilyenkor mi van? Ti fiúk, miért csináltok ilyet?

Figyelt kérdés
Eddig kapcsolatban vele: Xy volt, múlt hét óta meg már csak annyi, h kapcsolatban. Megnéztem egy ismerősöm facebookjáról, és onnan még mindig látom, h kapcsolatban vele: Xy. Ergó vagy a csaj tiltott le engem (nem valószínű, mert nem hiszem, h tud rólam), vagy pedig ő állította át, h ne láthassam, ki a barátnője. Ti fiúk milyen esetben tennétek ilyet? Tegyük fel, egy buliban csókolóztok egy lánnyal (elég sokat), aki nagyon tetszik nektek, de barátnőtök van... akkor mi a célotok azzal, hogy beállítjátok, h ne láthassa, kivel jártok? Mit hisz? Hogy zaklatni fogom a barátnőjét, vagy mi? Tudja, hogy nem vagyok ilyen. (Ja és a lányra nem is tudok rákeresni, pár hete még rá tudtam. Ismerősöm fiókjából még mindig látom a lányt.) Ilyenkor mégis mi van? Ha ki akar törölni az életéből, akkor miért nem töröl le ő maga facebookról engem? Nem értem.

2012. szept. 1. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
egy kaland voltál.. ennyi...
2012. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A lány tiltott téged.
2012. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy szánalmas, de hihetetlenül idegesít ez a téma. Mintha nem lenne eléggé égő ez az egész helyzet. Máskor nevetnék az ilyeneken, akit ez izgat, de b-sszus, annyira könnyen ki tudnám verni a fejemből az egész témát, ha nem látnám, hogy ennyire erőlködik. Csak tudnám, miért, amikor tudja, h oké, tetszik nekem, de még annyi, de annyi pasi tetszik...

ma 18:01 - miből gondolod?

2012. szept. 1. 18:04
 4/15 anonim ***** válasza:

Mert akit nem látsz és nem tudsz rákeresni. Az tiltott téged.

A pasinak ehhez semmi köze.

2012. szept. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ASOT ***** válasza:

féjszbuk...istenem ha nem lenne feleennyi gond nem lenne.


nem lenne az hogy tuti más tetszik neki - mert lájkolgatja a képeit

ésatöbbi

2012. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A srác max azt tudná beállítani hogy egyáltalán ne lásd a családi állapotát. (tudtommal.)A csaj tiltott.
2012. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szóval gondoljátok, nem lehet azt beállítani, h ne lássa, kivel vagy kapcsolatban, csak azt, h kapcsolatban?


ASOT - nem lájkolná a képeimet, ez tuti, mert ennél okosabb és én sem az övét, nem vagyok ez a típus.


Oké, tegyük fel, h a csaj letiltott. Ezzel mégis mi célja lehet? Hiszen nem is ismer engem. Azt sem tudja, h a világon vagyok. Max ha a srác elmondta (fura lenne)... és akkor mégis mit akar ezzel a lány? Maximum ő írhat nekem durva leveleket, nekem nincs rá okom.

2012. szept. 1. 18:12
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy tud rólad a csaj. Máskülönben nem tiltott volna le.
2012. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Na jóó.. letiltott. De miért tehette? Nem értem, mi oka lett volna rá? Max a pasijának mondhatta volna meg, h tiltson le, de nem ő engem... tök logikátlan.
2012. szept. 1. 19:01
 10/15 ASOT ***** válasza:
"nem lájkolná a képeimet, ez tuti, mert ennél okosabb és én sem az övét, nem vagyok ez a típus. "--> nem rátok értettem. hanem általánosságban....
2012. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!