Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FranCicu kérdése:

Mekorra az eselyem?

Figyelt kérdés

Szóval 1 nagyjabol 3 honapos dologrol lenne szo. akkoriban meg volt baratom kapcsolat mar 90%ban tonkre volt menve es egy irdataln nagy veszekedes utan en ugy dontottem h megyek az edzoterembe megnyugodni es jott a pasim is . tiszta ideg voltam annyira h eszrese vettem h bamul egy pasas akivel ketten voltunk az edzoterem adott reszeben .. az elejen meg nem is csodalkoztam bar zavarba hozott , de hat ilyen tarogatos gepen tornaztam ami combra es fenekre van .. szoval no .. de aztan kovetkezett egy olyan h pont szembe kerultunk es nagyja 10 perc mulva kaptam eszbe h en szemezek vele. no ez meg semmi nem lett volna csak neztem tul ideges voltam szoval csak neztem mint embert de aztan meg szolitott mikor befejeztem a hasazast h befejeztem e es mikor a szemebe neztem teljesen elvesztem benne azutan meg egyszer bokolt es kovetkezett a nap egyik legkinosabb helyzete ugyanis mikor szunetet tartottam ket gyakorlatt kozott odajott hozzam h honnan vagyok meg ilyenek szoval egy artatlan tarsalgas , bar nehez volt de igyekeztem tartani magam h ne csinaljak semmi ostobasagot megis pasim van szoval igyekeztem meg atekintetet is kerulni bar es tavolsagtartonak maradni valamilyen szinten. nehez volt mert eszre vettem h eletem sexidealjaval allok szemben de vegulis sikerult csak h meg mink csak felszines beszelgetest tartottunk addig valamikor vaslahogy bejott a pasim akit nem vettem eszre es ugy nezett rank mintha minimum dugtunk volna a mellezo padon szoval 3an alltunk egymassal szembe es egyikunk nezett a masikra h most mi lesz azt a pasas elment aztan meg talalkoztunk a bicikliknel ahol melleje ult a pasim en meg igyekeztem a leheto legmesszebb mert tudtam h mig kapcsolatom ongyilkossag melleje mennem .. na szoval mind1 ez akkor megtortent idokozben szetmentem pasimmal de ezt a ferfit nem tudom kiverni a fejembol . joforman allandoan vele almodok mindig az eszembe es csak 1x lattam eletemben - most nagyon remelem h meg talakozok majd vele az edzobe de nem tudom mit tegyek h ismet felfigyeljen ram nem akorok olcso nonek sem tunni de visszont nem tudom h van eselyem arra h meg1x odajojjon hozzam , es ha nem akkor nekem kene oda mennem de az megint olyan mintha talcan kinalnam fel magam . szoval ez nagyjabol a nagy helyzet . kicsit felek is mert 1ev es 9honapig tarott a kapcsolatom ahol senkivel nem tudtam tartani akapcsolatot ismerkedni es egy csepett felek is ujra elkezdeni ismerkedni, szoval vegulis az lenne a kerdes h mennyi eselyem van arra h meg1x leszolit vagy h hogy tudnam meg1x felhivni magamra figyelmet

koszi a valaszokat orulnek a fiuk velemenyenek is



2012. szept. 1. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

A magyar hatóságokat kritizálja Azerbajdzsán


2012. szeptember 01., szombat, 18:42  Utolsó frissítés: 53 perce

Szerző: MTI


Címkék: Azerbajdzsán; Ilham Aliyev; Ramil Safarov; azeri baltás gyilkos; magyar hatóságok;


kinyomtatomKinyomtatom  ElküldömElküldöm

Twitter


Ilham Aliyev elnök személyes közbenjárásának köszönhető, hogy Magyarország kiadta Azerbajdzsánnak Ramil Safarovot - mondta Fuad Alasgarov, az azeri elnöki hivatal rendvédelmi szervekkel való együttműködésért felelős osztályának vezetője a News.az azeri hírportálnak adott interjújában. Alasgarov arról is beszélt, hogy a magyar hatóságok eljárási szabálytalanságokat vétettek az ügyben.


Ilham Aliyev elnök személyes közbenjárása miatt vált lehetővé, hogy Magyarország kiadja Azerbajdzsánnak Ramil Safarovot - állította Fuad Alasgarov, az azeri elnöki hivatal rendvédelmi szervekkel való együttműködésért felelős osztályának vezetője a News.az azeri hírportálnak adott interjújában.


Alasgarov szerint a kiadatás az elítéltek átszállításáról szóló 1983-as európai egyezmény alapján ment végbe. Az egyezményben foglaltakkal összhangban az azeri fél kapcsolatba lépett a magyar hatóságokkal, és intenzív tárgyalásokat folytattak Safarov hazaszállításáról.


Safarovot pénteken adta ki Magyarország Azerbajdzsánnak. A férfit 2004-ben életfogytiglani börtönbüntetésre ítélték Budapesten örmény katonatársa meggyilkolásáért. Kiadatását követően elnöki kegyelemben részesült. Az eset miatt Örményország felfüggesztette diplomáciai kapcsolatait Magyarországgal.

HA VÉGIGOLVASTAD GRATULÁLOK MERT ÉN A TIÉDET SAJNOS NEM

2012. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ertem a celzast h nagyon hosszu de ez van .. rovidebben nem tudtam leirni
2012. szept. 1. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
elolvastam nagyjából,hát tárogass megint,esetleg kezdeményezhetsz megint,volt már komoly kapcsolatod,nem megy ez magadtól?
2012. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat volt mar az alatt teljeen elvoltam zarva az emebrektol es csepett felek de ezek szerint eleg lenne ha ossze szednem magam ... oszinten szolva csak attol felek a legjobban h ha kezdemenyeznek akkor olcso csajnak nezne azt meg nem szeretnem
2012. szept. 1. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem voltál önmagadnál és amikor épp felébredtél rájöttél, hogy szemezel. Nos lássuk ez lenne a nagy szerelem? Nem! Azt képzeled el, hogy wááá szemeztél egy pasival és most hú de zavarba kerültem, ez már szerelem. Bemeséled magadnak és hajrá sikerült. Ha én lettem volna az a pasi akkor én rajtam kattogna az agyad. Ébredj fel!
2012. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kutyát
2012. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kicsi
2012. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!