Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem unjátok még az általánosít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unjátok még az általánosításokat?

Figyelt kérdés

A srácok többsége szidja a lányokat és fordítva is ez van. Mindenki a másikra mutogat és ha rossz tapasztalatokat szerzett vagy éppen nem szerzett, akkor a másikra fog mindent.


(Én is egyedülálló vagyok, de nem szidom a srácokat, mert bennem is van hiba.)


2012. szept. 1. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden mindenkivel kezdődő mondat általánosítás. :)
2012. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
pedig nem kéne általánosítani, csupán tudatába kéne lenni azzal, ha valaki párkapcsolatba kezd azzal megüti a bokáját előbb-utóbb. Hiába mutogatunk a másikra attól még megszívjuk...
2012. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmm kívánom, hogy az legyen a legnagyobb problémád h a gyakszi hülyeségein rágódsz! Tényleg! Szívemből mondom! :3
2012. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek! De legfőképp a külső/belső tulajdonságokról megy az effajta "vita" Nagyon sok embert hallok arról hogy például "háh, a büdös r*bancok mind csak a bőrüléses bunkó p-cs fajta embereket bírják, a normális pasikat meg pont le se sz*rják" csak egy példa. Már nekem is tele a t*köm vele, azért mert a nők egy része ilyen, nem mint olyan. Minden fajta létezik...
2012. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

és az a fiú, aki itt rinyált, hogy ő olyan ronda, senkinek sem kell? Már kértek tőle képet, sőt randizott is volna vele valaki, de ő csak nyafogott és hajtogatta 50 válaszon át, hogy ő olyan ronda, hogy olyan rondát még nem láttunk.

Azt hittem megüt a guta, nem lehetett neki segíteni, semmi jót mondani, mert meg se hallotta.

nem tudom ,ezt miért írtam le, de mindegy :)

2012. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 walk w1th mee ***** válasza:
nem:D
2012. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen, úgyhogy te is fejezd be!
2012. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!