Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan veled hogy neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan veled hogy neten zúgtál bele valakibe? Leírnád a történetet?

Figyelt kérdés
Velem most (is) van ilyen és érdekel a többi történet.:)
2012. szept. 1. 22:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt hát. Szokásos: beszélgetni kezdtünk, aztán chat/msn/Skype/mobil, találkozó, rózsaszín köd, hatalmas puffanás.
2012. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen, bár fordítva volt, belém zúgtak belém!

Elkezdtünk beszélgetni, hogy tetszem neki stb. Rám zúdította 10 percben az összes érzéseit, szerelmét, miegymás és közölte hogy járni akar velem.

Mire én bocsi,de nekem ez így egyszerre sok.

2012. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
miért lett puffanás? o.O
2012. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Narwik ***** válasza:
Hogyne,én erről hírös vagyok. Életem összes kapcsolata így kezdődött,hogy neten-társkeresőn-ismerkedtem meg a nagy Őmnek gondolt pasival. Aztán találkoztunk,minden klappolt,de mégse tartott egyik kapcsolatom se három hónapnál tovább. Valahogy mindig kiszerettek belőlem,vagy meguntak, vagy nem tudom. Élőben belezúgni az igazi valakibe,azt hiszem,de sajnos nekem ebben sosem volt részem. :( 22/N
2012. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
persze fb láttam haverom egyik kiírásánál.utána bejelöltem beszélgettünk,aztán msn... majd randira hívtam.majd szépen alakult a dolog. 4 hónapja járunk
2012. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, de nem társkeresőn :D ilyen blogszerű oldalon kezdtünk el beszélgetni. 3 éve együtt vagyunk, 2 éve együtt élünk, tervezzük a jövőt :) 23/N
2012. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
52%

1x 2x már megkaptam chat->msn vonalon a "beléd estem" monológot. [csak tudnám miért. 1 árnyalatnyival se "fogom vissza" magam jobban mint itt :D] 1 db volt problémás na ő naon nem bírta felfogni h kosarat kapott de szerencsére elköltöztek úgy h megúsztam :)

olyan h én estem bele vkibe neten keresztül őőőőőő 1x még anno videózós / honlap szerkesztős koromban téma kapcsán ismerkedtem össze 1 csajjal de lévén h nem picit lakott messze ezért ezt a vonalát a dolognak hagytam a fenébe.

2012. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2005 májusától üzenőfalakra nyomtam a hülyeségeimet,jött egy lány,2 év alatt belezúgtam majd ez gyorsan el is romlott mert 120 kilóméter volt köztünk és nem akart találkozni,közben estétől hajnalig szédített,szexuális játékban benne volt velem,közös érdeklődés megvolt,de ő más hapsit talált.Amikor megelégeltem a viselkedését szó nélkül eltűntem az életéből,hónapokig kínlódtam nélküle,most itt vagyok 25 évesen és jó nők nélkül,nem is tervezek megint ilyen szituba kerülni.


Íme a boldog történetem.

2012. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
és neked kérdező,hogy sikerült?:D
2012. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Volt. A lány erősködött, én mondtam ne, aztán beadtam a derekam, összejöttünk. 2 hét alatt akkorát csalódott bennem meg én is magamban, hogy én nem csak a netes párkeresésről mondtam le, hanem úgy általában.
2012. szept. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!