Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIért viselkedik igy?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel féléve szakitottunk,pedig nagyon szerettük egymást. ( azért szakitottunk,mert a legjobb barátja szerelmes belém ).

Azóta az exem nemis akar látni,se köszönni.

Egyszer részegen felhivott és mondta,hogy azért csinálja igy,mert igy könnyebb,mert ha meglát nem tud ellenállni nekem,annyira szeret.

Én még mindig szeretem.

De ő azt mondja mindenkinek,hogy utál engem

Egyszer vmikor még lehet köztünk vmi ?

19 L 23 f


2012. szept. 2. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, neki a barátság előbbrevaló, mint a szerelem. Ebben az esetben lehet még köztetek valami. De az is lehet, hogy kamuzik, valami más oka van a szakításra. Akkor viszont ez beszédtéma is lehetne köztetek.
2012. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat,nem tudunk beszélni mert ha pl meglát az utcán akkor inkább megfordul :)
2012. szept. 2. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kerül, akkor szerintem lépj tovább, biztos fogsz találni olyan fiút, aki megérdemel és jó is veled. :)
2012. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. szept. 2. 10:43
 5/7 anonim ***** válasza:

"Van egy fiú akivel féléve szakitottunk,pedig nagyon szerettük egymást. ( azért szakitottunk,mert a legjobb barátja szerelmes belém ). "



Nem értem az összefüggést!

Ha én szakítok a b.nőmmel valaki miatt, azt a valakit sokféleképpen hívnám, de legjobb barátnak biztos nem!

Mint ahogy a legjobb barát sem várja el a legjobb barátjától, hogy szakítson a szerelmével.


Te őt választottad, ezt a barátjának kutya kötelessége elfogadni, ha nem így teszi, akkor azt nem hívják barátnak!!!


És te? Összejöttél a barátjával?

Vagy annyi értelme volt ennek a szakításnak, hogy most már nem csak 1 ember szenved, hanem 3 ?!


Ne haragudj, de ez így minden logikát nélkülöz!

Ott kezdődik a dolog, hogy ha valakivel "nagyon szeretjük egymást" akkor azzal nem szakítok.

Ennyire egyszerű a dolog, lehet ott 26ezer barát, meg az atyaúristen f.asza is, ha valakit szeretek, nem szakítok vele.

Ezen nincs mit túlbonyolítani.


Szóval elég kamu szagúnak tűnik ez az egész, mint ha csak kifogásokat keresne, és amúgy is szakított volna veled.

Vagy ő jött össze a barátjával, ha ennyire fontos neki. Lehet rájött, hogy búza...


Na mindegy, szerintem jobban jársz ha túllépsz ezen a dolgon, nem hiszem, hogy megérné a szenvedés ezzel a kapcsolattal.

2012. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meddig voltatok együtt? Volt szex?
2012. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4 hónapig voltunk és igen volt..igazából én tudom,hogy sosem leszünk együtt,csak érzem,hogy szeret távolból is :)
2012. szept. 2. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!