Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok tanácsot adni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni? Bármiféle véleménynek nagyon örülnék.

Figyelt kérdés

Hosszú történet, de ez a legjobb hely, ahová ki tudnám írni, remélem tudtok mondani valamit erre.

Minden akkor kezdődött amikor gimis lettem 4 éve. Találkoztam egy lánnyal, akibe első látásra beleszerettem, persze akkor még nem is tudtam mit érzek, de hamarosan leesett, hogy ez sajnos szerelem. Mivel nem vagyok egy Casanova, nem tettem semmit 3 egész éven át amíg ő az osztálytársam volt, 3 rohadt évig csak néztem őt a hátsó padból, pedig szerintem én is bejöttem neki, mert rengeteg futó elkapott pillantás volt köztünk, de mások előtt megjátszottuk magunkat, és úgy tettünk mintha semmi sem lenne köztünk. Nem bírtam egyszer sem elhívni egy kávéra, vagy bárhova, ezért a mai napig verem a fejem a falba.

Aztán én elutaztam egy évre külföldre. Mikor hazajöttem néhány hete, megtudtam, hogy a hazaérkezésem előtt néhány nappal találkozott valakivel, akivel össze is jött. Próbáltam nyugodt lenni, de napokig csak erre tudtam gondolni, és borzasztóan megviselt, az én 18 évem alatt még soha nem éreztem olyan fájdalmat.

A srác akivel összejött szerintem egy gigantikus balf*sz, egyáltalán nem illik a lányhoz, nem értem hogyan jöhetett össze pont vele, de megtörtént.

Most pedig fogalmam sincs, hogy mit csináljak. Várjak rá? Próbáljam őket szétválasztani? Szívem szerint azt tenném. Vagy próbáljam felnyitni a lány szemét, hogy a srác mekkora s*ggfej?

Nagyon örülnék bármilyen tanácsnak, vagy véleménynek, én már mindenre gondoltam, de nem jutok az 1-ről a 2-re.

Előre is köszi.



2012. szept. 2. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így van! Ha te nem lépsz, akkor más megteszi, úgyhogy erről most lecsúsztál. Esetleg várhatsz rá egy ideig, de túl sokáig ne tedd (ne áltasd hiába magadat), mert az már a psycho kategória lenne.
2012. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna lépned, amikor még megtehetted volna. Ne válaszd őket szét, ha tényleg ilyen srác, akkor előbb-utóbb a lány is rá jön. Várd meg, amíg szakítanak(már ha fognak...) utána viszont ne habozz!
2012. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

3 évig csak lested, bámultad...de nem tettél semmit...mégis mit vártál? Ezen nem csodálkozhatsz.

Nézd, én azt mondom kezdj el ismerkedni más lányokkal, hátha neked is összejön valakivel.

Közben hozzá is elkezdhetsz közeledni, de ne ess túlzásba, mert az unszimpatikus lehet, így...hogy már van pasija.

Ha van közös jövőtök, előbb utóbb úgyis összejön a dolog köztetek.

Ezért, amíg "várakozol" ne szalaszd el a kínálkozó lehetőségeket.

Tudod, közhely...de nagyon igaz! Ha két embernek együtt kell lennie, a élet mindig összehozza őket végül.

2012. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!