Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre bármiféle megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van erre bármiféle megoldás?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 13éves korom óta együtt vagyunk (1 évvel fiatalabb nálam). Persze akkoriban még csak puszilózás volt, mint ahogyan abban a korban szokott lenni (nem úgy mint manapság). 16 éves voltam amikor először megtörtént az a dolog és azóta rendszeres. A szüleivel nagyon jól kijöttem mindig, barátnőmmel pedig sosem volt komolyabb veszekedés. Iskola mellett programozással, webfejlesztéssel, illetve digitális grafikával foglalkozom elég komoly projekteben is volt szerencsém részt venni, így már 17 évesen többet kerestem mint a szüleim összesen. Felrepült egy gondolat, miszerint összeköltözünk barátnőmmel egy albérletbe. A szüleim persze nem örültek, de elfogadták és édesanyám adta a nevét a lakás bérlésre, de természetesen én fizetem. "Anyósom" nagyon megértő tud lenni, eleinte ellenezte az egészet, de majd fejet bólintott rá. Ellentétbe "Apóssommal". Ő nagyon mérges lett amikor kiderült ez a dolog, előjött azzal, hogy fiatalok vagyok, nem tudom megteremteni a lányának azt amit meg kellene (itt főkként az anyagiakra gondolt). Na de kérem... "Apósom" fizetésének a dupláját kerestem meg akkor, most meg majdhogynem a 4x-esét keresem meg havonta. Amikor ezt a fejéhez vágtam, akkor végképp betelt a pohár és lekevert nekem egyet. Barátnőm kedvéért nem csináltam belőle problémát, csak hazamentünk. Után rá 2 héttel kb egy szórakozó helyen kapcsolódtunk ki barátnőmmel és odajött a "Após" cirkuszolni, majd barátnőmnek adott egy pofont, ott betelt a pohár és nekimentem. Betört az orra, ezután azzal fenyegetőzött, hogy fel fog engem jelenteni, de végülis nem tette meg. Éppen, hogy kezdett minden helyreállni most megint rájött a cseszegethetnék és kijelentette, hogy jövőhónaptól addig fogja ránk hívni a rendőrséget amég be nem csuknak. Ugyanis jövőhónapban töltöm be a 18. évemet, barátnőmnek pedig még van egy éve. De könyörgöm, egymáson kívül senkivel nem feküdtünk még le, és most csak "Após" miatt egy évig ne legyen semmi? Erre van valami törvény, vagy akármi? Tényleg bűntethető leszek emiatt, miután befogom tölteni a 18at? Valaki tudna tanácsot adni? 17F
2012. márc. 24. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
úgy tudom, ha a lány elmúlt 16 akkor nem. Após meg hát...gratulálok a nagy felnőttnek :D
2012. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nemhogy örülne az após, hogy nem egy svindlernél lopja a napot a lánya... Pfff.
2012. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy tudtam, hogy 16 felett már lehet, de azért nem szeretnék belőle semmilyen komolyabb ügyet, egész életemben tisztességes voltam és a családom becsületét sem akarom bepiszkítani ezzel. "Após" pedig szerintem sem viselkedik felnőttként, de valamilyen szinten megértem őt is, hiszen ezt most úgy fogja fel, hogy elveszítette az egyszem pici lányát, de már lassan eljön az az idő, hogy szinte már rendeltetés szerűen is "ki kell repülni a családi fészekből". Tanulmányi eredményeire sincs gond, mindent meg tudok adni neki, amit csak szeretne és a világon mindennél jobban szeretjük egymást, de "Apóssal" se szeretnék rosszba lenni. Egyszerűen nem tudom mit lehet tenni ebben a helyzetben.
2012. márc. 24. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát nem semmi tróger az apósod! -.-

De nyugi, nem küldhet rád rendőröket csak mert a lánya 17 éves. A szexbe a beleegyezési korhatár 14 év, az_alatt_ számít erőszaknak minden esetben, afölött nem.

2012. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja, és olvasd el ezt: [link]
2012. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5.: Köszönöm szépen! Megkönnyebbültem, hogy megbizonyosodhattam afelől, hogy nem lehet ebből komolyabb gond! De esetleg, ha valaki tudna adni valami jó tanácsot, arra hogy megszűnjön ez az ellenségeskedés "Após" és közöttem, azt nagyon szépen megköszönném, mert ez se nekünk, sem pedig a barátnőmnek nem jó, főleg, hogy ezzel csak egyre jobban taszítja el a lányát magától.
2012. márc. 24. 21:47
 7/10 koltt ***** válasza:
Figyu a probléma már kezdettől fogva nem ott volt, hogy nem tudsz anyagi biztonságot nyújtani, meg ilyenek. Hanem csak gondolj bele, odaállsz egy 16 éves lány apja elé és azt mondod, hogy össze akarsz költözni vele. Na ha nekem fiam lenne, még annak se engedném, ha meg lányom, akkor még fübe is vernélek, legyél bármilyen gazdag, vagy jóravaló fiú.Egy apának nagyon nehéz elviselni azt hogy dugják a lányát, főleg ha az még csak 16. És a probléma itt van szerintem. Ami meg a zsarukat illeti szerintem a baj nem a szexel van, hanem azzal, hogy mivel te is még csak az anyukád nevén birtoklod a kérót, a csaj meg még jócskán fiatalkorú, valószínűleg ahhoz hogy elköltözzön otthonról szülői beleegyezés kell, mert különben az lehet akár emberrablás is, bár ebben nem vagyok teljesen biztos. Szóval, azért ennek is nézz utána. Ja amúgy meg ha úgy van megdobhatnál egy kis zsével, mert nem egészséges annyi sok már ilyen fiatalon :D
2012. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a szex az teljesen természetes dolog főleg, hogy már gyerekkorunk óta együtt vagyunk. Sőt "Apósnak" sem volt azzal semmi baja. Akkor jelentheti be, hogy "eltűnt" a lánya, ha 3 napig nem ment haza, de rendszeresen hazaszokott menni, sőt még van amikor én is megyek vele, mert az édesanyjával nagyon jóba vagyunk. Olyankor a kedves papa fogja magát és lelép otthonról (nem egy minta apa szerintem az ilyen). A pénzre visszatérve 11éves koromban kezdtem el foglalkozni vele, rengeteget olvasgattam mert érdekelt, persze ott még nagyon alap szinten. Szerintem ha valaki az eszével keresi meg a pénzt az egyáltalán nem "egészségtelen". Ráadásul a gondolkodásmódom is teljesen más, mint a velem egykorúaké. Nem herdálom el felesleges dolgokra, nem iszok rendszeresen, nem dohányzom, nem drogozok, nem veszem meg csak azért a legdrágább ruhákat, mert az a divat és nem veszem meg a legújabb telefont ami kijön. Ezek helyett, inkább csak a fontos dolgokat veszem meg, ami kell nekünk ahhoz, hogy kényelmesen megtudjunk élni, és az összes többi pénzt nem villogtatom, hanem minden hónapba félre rakom az ehhez elkészített számlámra, hogy ha ott tartunk már, hogy kellene saját ház, autó, gyerek vállalás, akkor ne kelljen a szüleinket terhelni azzal is. Igazából egy kompromisszum érdekelne, vagy bármi amivel javítani lehetne ezen, vagy egyszerűen hagyjuk, hogy az idő megoldja?
2012. márc. 24. 23:38
 9/10 koltt ***** válasza:
A pénzes dolgot a végére csak viccnek szántam, és én nem eltűnésről beszéltem, hanem hogy nem lakik a szülőkkel, pedig még kiskorú. A kompromisszum meg az hogy mindkét fél enged valamit a másiknak. Szóval, vagy engedsz, vagy megvárod, hogy az évek téged igazoljanak. Mert, ha mondjuk vagy 5 év múlva is jól boldogulsz el tudod tartani a családod,és mondjuk feleségül veszed a lányt, akkor valószínűleg após is engedni fog. De az sok idő. Ha javulást akarsz akkor, szerintem neked kell engedned először, mert após reménykedhet abban, hogy a lányának "meg jön az esze" és ott hagy, viszont te nem reménykedhetsz abban hogy a barátnődnek más apja lesz. Mondjuk ha engem annyira érdekelne a szülői helyzet, akkor megpróbálnám megbeszélni apóssal, hogy a lány 18 éves koráig otthon marad, és csak aztán költözik hozzám. Mert valszeg akkor is mindig együtt lennénk, meg kb hétvégén nálam aludna, csak meg lenne az hogy apósnak van igaza, had örüljön. Bár ez csak saját vélemény. Te jobban ismered a helyzetet.
2012. márc. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, egész este azon rágódtam, hogy mi lehetne a legjobb megoldás. Ebben a hónapban lesz az évfordulójuk a barátnőm szüleinek. És arra gondoltam, hogy beszélek "Anyóssal" (mivel "Após" ehhez túl büszke lenne) arról, hogy befizetem őket valami szép kis vakációra, valami szép külföldi helyen, ahol tudnak lazítani kikapcsolódni és jól érezhetik magukat. Majd amikor hazajönnek, amikor már szinte kicserélődve ér haza, akkor leülök vele beszélgetni, esetleg az előző ötletedből merítve úgy egyeznénk meg, hogy hétvégéket otthon töltené. "Após" persze nem tudná, hogy én intéztem el a "nyaralást", azt hinné, hogy "Anyós" tett félre, hogy a férfi büszkeségét ne sértsem meg. Van rá esély, hogy kipihenten megtaláljunk közösen egyfajta megállapodást, vagy felesleges az egész?
2012. márc. 25. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!