Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Küzdenél egy férfiért? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdenél egy férfiért? Vagy hagyod hogy ő lépjen ha akar valamit?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, próbálok jeleket adni, de pl randira hívni nem merném.
2012. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Egy férfiért ha komolyak a szándékai nem kell küzdeni. Ha az elérhetetlen nőt akarja játszani, akkor menjen homokosnak.
2012. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én kütdöttem mert olyan jó kis szexpartner volt és nem akartam elfogadni hogy becsajozott :/

aztán végül is elhagyta a csajt és újra folytattuk de később meg én untam meg

többet viszont nem csinálnék ilyet mert fárasztó és nem éri meg a strapát

keresek egy olyat aki független

2012. szept. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy küzdenék..erős kifejezés.

De ha nagyon kell valaki, és az illető nem lép, akkor megpróbálok kezdeményezni. De csak akkor folytatom, ha látom én is kellek neki. Mert az már gáz kategória, hogy egy csaj fusson a pasi után.

Egy bizonyos fokig elmegy a "küzdés" de ha látom, hogy nem tetszem, akkor abbahagyom azonnal.

2012. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenért érdemes küzdeni, amiről úgy gondolod, hogy megéri!
2012. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Titok:3 válasza:

Ha úgy érzem, hogy megéri, mert végre itt van valaki felé komolyak lennének a szándékaim, akkor küzdenék. Persze mindig nagyobb a büszkeség, mint a tettrekészség, és azt sem kell elfelejteni, hogy a mai hímek nem igazán a kezdeményező képességükről híresek... vagyis nekem a legutóbbi buli alkalmával, mikor falkában járva bámultak, úgy jött le, hogy inkább nekem kéne felszedni őket.

De ha olyan a helyzet, és megéri az erőfeszítéseket akkor küzdenék, igen.

2012. szept. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez a legnagyobb kérdések egyike. Tele van vele a világirodalom. Egy igazi körmönfont hölgy úgy küzd egy férfiért,hogy az illető azt higgye és érezze: Ő a kezdeményező ! A világ változik. Szokások jönnek-mennek. De az ember genetikai felépítése (kívül-belül)alig módosult.(még...)Tehát, ha kell küzdj érte bátran, de úgy, hogy ne vegye észre ! Sokkal nagyobb sikered lesz, ha az átvert pasi azt hiszi, ő szerzett meg téged !
2012. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én? Dehogy!!! Dénes
2012. szept. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

28/F:

Ez pont olyan nemi diszkrimináció, minthogy egy férfinek dicsőség egyszerre több nővel lenni.

Férfiként küzdenék egy olyan nőért, aki egyedül van, és egyszerre egy férfit próbál felszedni. Aki viszont erre nem hajlandó, attól elvárom hogy ő (is) küzdjön értem. Sőt, konkrét esettől függ, de lehet még meg sem engedném.


Egy nő vagy legyen akkor is nő, amikor össze kell zárni a lábát, vagy akkor se legyen, amikor elvárásai vannak azzal szemben akinek szétrakja.

2012. okt. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!