Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is félreértette volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is félreértette volna a szituációt a helyemben? Miért fogadta el a 'meghivásomat' ha nem akar tölem semmit?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy lány ismerősömet( köszönő viszonyban vagyunk meg néha váltunk pár szót) én akartam tőle többet is ennek hangot ís adtam amikor találkoztunk de ő csak úgy tekint rám mint barát. Biztos hogy szimpatikus vagyok neki mert ezt megérzi az ember. Igazából nem értem miért jött el ha nem akar tőlem semmit.(ezt nem szemrehányóan irom csak nem értem) .Lehet h jobban kellene tepernem?

2012. szept. 2. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szóval elhívtad valahova (egyébként hova?), találkoztatok, tudattad vele hogy te nem csak haverkodni szeretnél, ő pedig közölte hogy csak barátként tekint rád?
2012. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen igy történt.beültünk egy kávézóba,és sétáltunk is
2012. szept. 2. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom mivel előtte nem tudta, hogy tetszik neked, nem is számított arra, hogy esetleg te többet is szeretnél. Így simán belement egy találkozóba. Viszont ha már tudja hogy bejön neked és elhívod valahova, akkor vagy nemet mond, vagy leszögezi hogy rendben de csak baráti találkozó. Én így látom. Ha ki is mondta, hogy barátként tekint rád akkor sajnos az már jó eséllyel veszett ügy.
2012. szept. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

amit a második hsz elején irtál arra nem is gondoltam :s

tudom h erre nem te fogsz választ adni de gondolhatta volna h nem azért hivtam el mert nem volt más

egyébként hivtam azota ide oda és eljött bár ez a barát dolog csak akkor volt téma

köszi a véleményed

2012. szept. 2. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, persze gondolhatta volna, csak gondolj bele, hogy jönne az ki ha te például nem akarsz tőle semmit mert nem jön be neked, ő meg a meghíváskor leszögezi, hogy rendben de csak baráti találkozó. Kellemetlen helyzet lenne szerintem. És mindig minden egyes meghívásnál meg kéne mondania, hogy csak baráti találkozó, bárki is legyen az a fiú aki elhívja valahová? Ezt nem lehet elvárni senkitől.


Örülök, hogy segíthettem. :)

2012. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nehezemre esik beismernem(mert valahol reménykedtem abban h talán még ősszejöhet a dolog) de nagyon0jól látod és jól le is írtad ezt a dolgot
2012. szept. 2. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!