Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit gondoltok egy fiatal lányról ha luxuskategóriás autóval jelenik meg valahol? El van könyvelve sznobnak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, a családom az átlagnál jobban áll anyagilag, ez főként azon látszik hogy milyen autónk van és hogy milyen a házunk. Ezenkívül nem érzek hihetetlen nagy luxust, nem nélkülözünk, de egyáltalán nem úgy vagyok nevelve hogy bármit megkaphatok.

Mióta megvan a jogsim és ugyebár egy luxuskocsit vezetek, sokszor érzem hogy megbámulnak és néha már idegesítő. De nem tehetek róla ha ilyen kocsink van mit vezessek?


2012. szept. 2. 18:33
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerintem is ezt gondolják, de ez annyira rossz, mert ha meg 18 évesen saját kocsit kapnék, ami nem luxus, akkor meg azt szólnák meg, hogy na egyből kocsit kap. Kisvárosban élek, itt így megy sajnos
2012. szept. 2. 18:58
 12/20 anonim ***** válasza:

az hogy ezen gondolkodsz már jele annak, hogy nem akarsz ebben a szerepben élni, de mivel ez nincs rád írva...


én azt gondolnám, hogy valami izomagyú kan verdáját vezeted

2012. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy milyen kocsit is vezetsz???

Mert lehet h nem is luxus kocsi!!!! Valakinek egy 1200 Zsiguli is luxuskocsi :)

2012. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

[link]

ez luxuskocsinak számít? miénk detto ilyen

2012. szept. 2. 19:33
 15/20 anonim ***** válasza:
Kicsit meglepődnék,de nem kezdenék el rögtön vagy annyira bámulni..Most ezt nem sértőnek szánom,de ha esetleg egy p.csa kinézetű lány száll ki egy ilyen autóból 18 évesen akkor megfordulna a fejemben,hogy felszedett egy jómódú 30-40-es férfit és jól járt,de semmi más...Én néha meg a 15 éves 100e ft-ért vásárolt F astrában(pont ilyen :D ( [link] )érzem magam hülyén amit apám munkás autónak használ másodlagosan és egy nagy falétra állandó tartozékként fekszik az autó tetőcsomagtartóján.. :DD 18/F
2012. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
*irigykedni
2012. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, teljesen megértelek. Én is nagyon jól állok anyagilag és igyekszem titkolni. Ott voltam egy lépésre attól, hogy megvegyek magamnak egy Nissan 370Z-t, mert szeretem a sportos autókat, de nem tettem. Lemondtam róla, pont azért, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe. Valójában nem érdekel, hogy ki mit gondol, de a barátaim sem állnak olyan jól anyagilag és emiatt nem szeretném őket elveszíteni. Már szóvá tették idegenek azt is, hogy Facebookon egy fényképen egy osztrák barátnőmmel vagyunk lefényképezve, mindkettőnk kezében egy üveg Moet & Chandon pezsgővel, mi lenne még egy ilyen autó láttán... A durva az, hogy az ilyen kocsik teljesen normálisak külföldön. 21l.
2012. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
egy 5os bmw miota luxus auto?Az kozepkategoria. Egy 7est megnez esetleg az ember,de az is csak felso kategoria.Luxus a bentley, RR, Aston Martin,MAserati stb...
2012. okt. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, nem látni annyi bmw-t mint golfot, astrát sorolhatnám
2012. okt. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Ne törődj vele. Sok irigy ember van, hozzá kell szokni.
2012. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!