Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szalagavató jön, de nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavató jön, de nincsen párom. Mi lesz? HELP!

Figyelt kérdés
Hamarosan szalagavató lesz, illetve kezdődnek a próbák. Nincs párom, se barátnőm, még lány ismerősöm se, akit el lehetne hívni! Mit tegyek? Mi van ilyenkor? Nagyon félek. 17/F

2012. szept. 2. 19:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha nincs?! Nem kötelező táncolni. Nekem annyi volt a szalagavatóm, hogy meghallgattam az igazgató beszédét, feltűzték a szalagot aztán kb. 10 perc múlva már húztam is haza. Egyszerűen nem érdekelt az egész "rongyrázás".


30/f

2012. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

szerintem azért csak van olyan lány ismerősöd aki elmenne, végső elkeseredésemben egy rokont megkérnék húzzon ki a carból ! :D

de pont itt az ideje akármennyire félős vagy, hogy azért biztos van kiszemelt lány az környezetedben, kérdezd meg nem lenne e kedve veled táncolni, hátha hátha ...

2012. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ismerősöm tuti nincs olyan. Kiszemelt az van, de mint említettem, nem nagyon megy nekem az ismerkedés...
2012. szept. 2. 19:59
 14/17 A kérdező kommentje:
És a mi sulinkban kötelező a tánc!
2012. szept. 2. 20:00
 15/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy kötelező a tánc, nem mindenki tud táncolni, senkire nem kényszeríthetnek ilyet. Hagyd a fenébe.
2012. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
No itt a motiváció a társkeresésre. Gyorsan keress egy táncolni szerető lányt a neten. Hidd el rengeteg van! Vagy keress lánysuliból valakit, akivel elmész majd az övére.
2012. szept. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát szerintem egy kicsi túlzás, hogy nálatok kötelező. Egy iskolában tanulni kötelező, a szalagavató egy egyre jobban felfújt műünnepély, aminek gyakorlatilag semmi jelentősége nincs. A mi egykori osztályfőnökünk csak felajánlotta, hogy aki akar az táncolhat, de senkit nem kötelezett rá.

Ha meg már mindenáron ragaszkodnak hozzá, akkor teremtsék meg a feltételeit, vagyis aki nem tud kivel táncolni ezen az "ünnepélyen", annak keressenek valakit. A szalagavatón egy táncpartner megléte nem alapkövetelmény a majdani érettségi vizsgán.

2012. szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!