Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az "egoista" srácok milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "egoista" srácok milyen nőbe lesznek szerelmesek?

Figyelt kérdés

aki olyan, hogy ha elutasítják még ő sértődik meg és soha nem hív fel többet.

vagy amikor a szexuális közeledését(amit szóban felhoz és ennyi) utasítják el, eszébe nem jutna kedves lenni, hogy lefektessen valakit, hanem olyankor vár egy kis időt és újra felhozza a kérdést szóban.


hogyan kell viselkednie az olyan nőnek, aki meg tudja az ilyet fogni?


mert ha ő is egoista, ugye abból kapcsolat nem lesz.

vagy ha elutasítja a srácot, abból sem.

de ha igen-t mond, akkor kihasználják.


egyéb ötlet?


2012. szept. 2. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Legyen jó nő és legyen kihívás megkapni.

De nem minden esetben van így.

Mind mások vagyunk,az egoista emberek is emberek,mindenkinek más elvárásai vannak.

2012. szept. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne akarj ilyen fiúval kezdeni,mert sírás lesz a vége.Főleg ha annyira sem vagy talpraesett nő/lány,hogy tudd ,hogy kell egy férfit megszerezni.
2012. szept. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Ez szerintem szilvás bukta, mert ő már szerelmes és nem is akárkibe, magába :)
2012. szept. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

a legnagyobb kihívásnak megfelelni növeli igazán az önbizalmat

tényleg jól jönne pár tanács

2012. szept. 2. 22:45
 5/21 anonim ***** válasza:

Pedig nagy poén amikor a csaj rad mászik ,utána pedig a saját szegyenében ázik .

Nem egoizmus csak öntudat ,csak magamnak teszek utat.

Lenyulhatod a szöveget amit t|rpa beszél ,de akkor is én leszek az aki kefél.

2012. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

örülnék, ha lenne egy tanácsosom, és mindent pontról pontra betartanék, amit mond

megírnám pl amikor szexre hív

kezdve attól, hogy mit írjak vissza rá

utána hány napig ne kontaktoljak vele, vagy hasonlók.

2012. szept. 2. 22:48
 7/21 A kérdező kommentje:
ehhez ugye kellene egy lúzer srác, aki vág mindent
2012. szept. 2. 22:50
 8/21 A kérdező kommentje:

vagy egy idősebb férfi.

aki segít.

2012. szept. 2. 22:52
 9/21 anonim ***** válasza:
Ezt ingyen gondoltad? Te is egoista vagy :D Így nem lesz valami könnyű dolgod. Én ismerek egoista embert és a nőjét, és a nője palota pincsi, ez csak így működhet értelem szerűen. Ha te is big ego-s vagy (Dre) :) akkor neked is csak rabszolgád lehet, két dudás nem fér meg egy csárdában.
2012. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Na jó nekem pont ilyen férfi udvarol.Nagyon nagyképű és azt hiszi minden nőt megfektethet.

Egyszer csókolóztunk,azóta olyanokat ír,hogy sosem érzett még úgy egy nő iránt sem mint amit aznap este érzett és bevágta a depressziós vagyok miattad dolgot is.

Minden nap megpróbált megszerezni,de nekem nem kellett,mert közben összejöttem egy fiúval akit szeretek.

Minnél elutasítóbb voltam annál inkább nyomult.

Szerintem légy kihívó,nézz rá olyan szemmel,mintha épp egy vad kefélés járna a fejedben,aztán ha megszólít legyél elutasító,nevess rajta,meg mond,hogy kedves tőle,hogy bókol,de esélytelen,hogy vele leszel valaha is.

A csókig elmehetsz vele Te is,de akkor nagyon jó csók legyen,felejthetetlen.

Csók után is húzhatod,hogy csak tévedés volt stb.

Auz necces ha ezután szexelni akarsz vele,mert van az a lehetőség,hogy nem szeret beléd,megdönt és otthagy.Még nagyobb lesz az egója,hogy megkapott egy olyan lányt aki nehezen adta magát.

Vagy ha nagyon ügyes,vonzó vagy és mellette jó társaság is talán beléd szeret és boldogan éltek.Erre kevesebb esélyt látok.

2012. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!