Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak hogyan szerelmesek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak hogyan szerelmesek?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy a pasik meglátnak egy lányt, aki bejön nekik külsőre és már "szerelmesek"... még ha egyetlen egy szót se váltottak. Hogy lehet ismeretség nélkül belezúgni valakibe? Vagy ez nem is szerelem?
2012. aug. 29. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem,mert az vonzódás.
2012. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az vonzalom. A szerelem később alakul ki. Már ha kialakul...
2012. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a szerelem az egy érzés nincsen módja mindenkinél máshogy alakul ki
2012. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
sztem az csak fellálngolás legtöbbször, de lehet szerelem is..
2012. aug. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az, csak ha nem voltál még igazán szerelemes, azt hiszed. Igazából csak tetszik. A különbség az, hogy a lányok többségével ellentétben, a hímneműek már ebben a fázisban is bevállalnának egy kapcsolatot. Szvsz.

18F

2012. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát én voltam több évig szerelmes valakibe úgy hogy egy szót nem váltottunk:) 19 f
2012. aug. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez tényleg csak vonzódás, amúgy nálam lányként ugyanígy van :D Azt hiszem, hogy belezúgtam, mert látom hogy jól néz ki és álmaimban pont tökéletes, szóval első látásra beleszeretek. :)
2012. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nálam (nő vagyok) meg úgy van, hogy bejön egy férfi külsőre, de tudom, hogy nem vagyok belé szerelmes. Mert nem ismerem. De a férfiak ezt nem tudják megkülönböztetni vagy mi? Vagy nekik elég a külső is?
2012. aug. 29. 22:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez kémia, az agyban dől el. A férfiak számára egy kapcsolatban nagyon fontos a nő kinézete, hogy megmozgassa őket odalent, és csak ezután következik az a fajta elvárás, hogy humor, egyéniség stb. A nőknél ugyanez van, csak náluk az "erőforrás" a fontos, az egzisztencia, vagy az arra való kilátás (intelligens, jó kiállású férfi). A férfi már kezdetben tud "szerelmesek" lenni, mert oxitocin szabadul fel az agyban, a nőknél ez csak később jön el.

Ha érdekel a téma olvasd el a Férfiaknak szex kell, a nőknek meg szerelem c. könyvet, teljesen érthetően meg van fogalmazva.

2012. aug. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

bocsi az OFF-ért.

előzőtől kérdezném,hogy és mi van a bu zikkal és a leszbikkel?

2012. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!