Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lifetiltes csávókának csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lifetiltes csávókának csak azért engedelmeskednek a nők, mert szerelmesek lesznek belé?

Figyelt kérdés
öszintén megmondva, a csávókának akkora pofája van, hogy valaki igazán beverhetné neki. A nők, akiket 'lefogyaszt' mégis bálványként tisztelik. Gondolom valami sexuális téma is van a dologban...a nők már csak iylenek.
2012. szept. 1. 11:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindegyiket megdugta, ez nem titok. Most is az egyik lányt ápolgatja edzésen kívül, ez sem titok.


Azért akivel nem személyesen foglalkozik az biztos nem Tomi kedvéért csinálja. Pl én se.

2012. szept. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
hát én egyböl sejtettem, hogy megdugja ezeket a nőket...vane gy kéjenc feje
2012. szept. 1. 11:29
 3/37 anonim ***** válasza:
46%

Igen, van akinek ez jön be, ilyenek a nők :)


A férfiak sem különbek, ők is a flegma, lekezelő, szemétkedő nőkre buknak, akiknek jó testük van, míg vannak, akiknek a kakiszex jön be, ahhoz képest ez a fickó kutya füle :D


Egyébként van akinek ez kell ahhoz, hogy végre tegyen valamit magárt, tudod, mint Csernus.


Nekem nem jön be sem a motíváció, sem a pasi (én a tapasztaltabb férfiakat szeretem, neki a stílusa nekem nagyon kisfiús), de elolvastam az oldalt és adott ötleteket, ez a lényeg.


Az én tapasztalatom az, hogy egy férfit a nők tesznek ilyenné, ilyen felszínes, általánosítgató kis lökötté. Biztosan megbántotta valaki, amitől bepöccent.


A miért fekszenek le vele kérdésre reagálva pedig: én mint gyógytornász is tapasztalom, hogy van egy erős kötődés a veled foglalkozó egyén irányában. Ennél fogva nagyon manipulálható egy ember, ez a pasi ezt kihasználja, de ezért azt hiszem nem lehet hibáztatni.

2012. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
férfiaknak miért nincs ilyen, hogy INGYEN csinál belőlük egy tréner nő jópasit és a végén még dugni is fognak? Miért cska a nőknek van jóvilág? Hogy lefogynak és egyböl van ingyen szex? Ha pasi vagy, és kigyurod magad, még az sem garancia a szexre.
2012. szept. 1. 15:00
 5/37 anonim ***** válasza:

Nem ingyen csinálja :)


[link]

2012. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
nem értem, h ha vkinek van személyi edzője, az miért egyenlő azzal, h d.gja is????
2012. szept. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
ilyen az élet. nem kell háborogni azon, h ki mit ér el, kit dug meg, kiből lesz jó pasi-jó nő, kinek miért mennyit kell fizetni vagy mi van ingyen, kinek hány numerája van és a többi és a többi.... talán inkább mindenki foglalkozzon magával meg a saját életével. fel lehet emelni a popót, és tenni is azért valamit, hogy ti is elérjetek valamit a kis életetekben, és nem csak ide írogatni.
2012. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
na most egy éven keresztül heti átlag kétszer lejárni bulikba csajozni, és kidobni az ablakon egy halom pénzt piára meg belépökre, meg ruhákra, meg rengeteg idő és fáradtság, hogy azrtán még továbbra se legyen csajom, meg se dugopajtim, meg semmi, na az milyen?
2012. szept. 3. 14:28
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
ha te bulikban meg diszkókban csajozol, és azt hiszed, h az új ruháidtól több esélyed lesz a csajoknál, akkor már értem is, h miért vagy ilyen elkeseredett irigy és sikertelen..... nem is mondanék semmi mást, úgysem értenéd.
2012. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
igen probáld megmagyarázni, hogy am senki sem csajozik be diszkókban, csak mondjuk minden este tömegével özönlenek ki az ujdonsült párok, de magyarázd meg, hogy csak kisboltban lehet becsajozni, és ha ótvar ruhákban megyek oda megkérdezni egy csinos nötöl, hogy miért ilyen drága a csirkefarhát, akkor majd ő egy hét mulva már az ágyamban lesz.
2012. szept. 3. 14:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!