Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, h eljón a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, h eljón a várva-várt tökéletes fiú? 14 vagyoj, nem egy ilyen 'mindenkivelsmárolokakitmeglátok' típus, sőt, sosem jártam senkivel, persze randin voltam, de mindkettő szar volt. , de az igazira várok.

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 22:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok,izmos,elvileg helyes,tudok szeretni,jó helyen lakom mégdincs barátnőm.Van gyengécske,vékony,nem túl jóképű haverom,akinek évek óta van..nem a külső teszi. 16/F
2012. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy el fog jönni a nagy ő. Pontosan olyan lesz amilyet elképzeltél. Aztán miután jól pofára ejtett rá fogsz jönni, hogy nincsen tökéletes pasi és folytatni fogod életed, mint mindenki más. Utána sokszor leszel még szerelmes és még sokszor át is fognak b.szni. Aztán előbb-utóbb majd találsz egy pasit akit nagyjából el tudsz viselni azt majd annak szülsz pár gyereket, felszedsz 20-30kg-ot amit már nem fogsz leadni és a szexi ruhatáradat lecseréled belelépős papucsra és mackó gatyára amiben majd minden csütörtökön eltekersz a piacra.
2012. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
egy újabb felszínes tini lányka. -.-
2012. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hát rendben, ha így gondolod...
2012. szept. 3. 06:29
 15/15 anonim válasza:
Ez így is van...
2012. szept. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!