Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Járnál velem? " Baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Járnál velem? " Baj, hogy nem mondtam rögtön igent?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit látásból ismerek, és felvett msnre. Azóta minden nap órákat msnezünk. Személyesen még sosem beszéltünk. Épp ezért írtam neki a "járnál velem?" kérdésére azt, hogy "lehet:D de így, hogy még nemis taliztunk, nem akarok semmitse mondani...". Rögtön igent kellett volna mondanom? Amúgy a járnál velem kérdést úgy értette, hogy járnék-e vele, ha arra kerül a sor.. nem pedig úgy, hogy járunk-e.:)

16/L


2009. júl. 28. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell egyből igent mondanod ha még csak nem is találkoztál vele, de ezt igazából te érzed. ;P

Ez még nem ijeszti el a srácot szerintem ha most ettől félsz. :D

2009. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem hiszek az msn-es ismerkedésben, én is csináltam pedig.Volt hogy nagyon régóta beszétlem már vkivel, mindenben megértettük egymást, majd mikor találkoztunk, unszimpatikus gesztusai voltak, csalódás volt.

Tehát csak óvatosan, érhetnek meglepetések:)

2009. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2.válaszadó! ezért nem mondtam neki rögtön igent:)
2009. júl. 28. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
jóltetted. vesd fel a tali ötletét, h szeretnéd jobban megsimerni élőben, ésakkor amjd tudsz a kérdésére válaszolni.
2009. júl. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már megint... azt már megszoktam, hogy mindenki msn-en ismerkedik, de hogy msn-en kérdezi meg hogy jártok-e? :-| ... erre már nem tudok mit írni.. még jó hogy nem mondtál igen...
2009. júl. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló! Nem azt kérdezte, hogy járunk-e, hanem azt, hogy járnék-e vele, ha esetleg arra kerülne a sor.:D

Igazából nem tudom, mi a baj azzal, hogyha msn-en ismerkedünk.:S Persze, egy idő után már lol, ha nem talizunk élőben, csak msn-en kommunikálunk, de ilyen melegben kinek van kedve ki menni az utcára, és ott ismerkedni? Így legalább benn ülhetnek a személyek a légkondi mellett, és beszélgethetnek egymással kínos csendek nélkül, és még zavarba se nagyon lehetnek a partnerek.:)

Én amúgyis csendes, zárkózott lány vagyok, lassan oldódok fel, így nekem jó is, hogy nem kell beszélnem, mégis "kimondhatom" amit akarok.

Msn-en kívól más lehetősége nem is nagyon lehetett volna, hogy megismerjen. Jobb az msnes ismerkedés, mint a semilyen.

Amúgy köszi a válaszokat!;)

2009. júl. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!