Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem mondtam el senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem mondtam el senkinek, hogy tetszik valaki, mert félek, hogy akkor biztosan nem jön össze?

Figyelt kérdés

Van egy srác, nem beszéltünk még, és szerintem soha nem is fogok a közelébe kerülni..több mint egy éve tetszik de senkinek nem mondtam el..azért lehet,mert így még abban reménykedek,hogy hátha összejön?

18/L


2011. okt. 4. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyanez a problémám. De én már kezdem egyre jobban veszteni a reményt.

16/L

2011. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És mi akadályoz meg benne, hogy a közelébe kerülj?
2011. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem reménykedni kell, hanem megismerni.
2011. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igazából egy sportolóról beszélünk, nem mondanám,hogy híres lenne..de nem tudom,hogy ismerhetném meg..:)
2011. okt. 4. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk odamész beszélgetni. Például. Azt ne várd, hogy ő megy hozzád, mert lehet fogalma sincs róla, hogy tetszik neked.
2011. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

jah, főleg, hog yannyira bénán jeleztek felénk csajok


még én sem értem, kinek tetszem kinek nem

2011. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A titok nyitja a verbális kommunikáció.

Mert a testbeszéd kevés...

2011. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!