Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok! Mit szólnátok ahhoz,...

Csajok! Mit szólnátok ahhoz, ha egy srác nappal az utcán, buszmegállóban, boltban stb. leszólítana titeket: "Szia! Megláttalak és idejöttem, mert aranyosnak tűnsz! "? A számotokat ugye azonnal nem adnátok meg neki, esetleg 5-10 perc dumálás után?

Figyelt kérdés

2012. szept. 3. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
ha 3 perc után nem adja meg életbe kell hogy lépjen a citrom törvény
2012. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmikepp. Maximum akkor lehetne szo ilyesmirol, ha egy kornyeken lakunk es tegyuk fel, heti 3-4 alkalommal is latjuk egymast a megalloban. Akkor odamehetsz ilyen hulye kifogassal, hogy megkerdezd hany ora, aztan ezt tovabb lehet ugy vinni, hogy "vettem eszre egy kornyeken lakunk"...stb stb
2012. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
12%

esély nincs rá hogy megadjam... a jó barátaim közül sem adom meg mindegyiknek, az olyanoknak akikről tudom hogy mindenféle vadidegennek szeretik megadogatni az engedélyem nélkül

engem ne zaklasson olyan, akiről nem tudok szinte semmit, főleg ne olyan szerencsétlen aki ilyen szöveggel jön.

pláne mert nem tűnök aranyosnak :D

2012. szept. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ha szimpatikus, vagy bejön nekem a srác, akkor eldumálnék vele, de közben egy kicsit tartanék is tőle, mert van egy kis paranoiám... de ha nagyon nagyon kedves, akkor egy idő után eltűnne... főleg ha olyan helyen vagyunk, mint pl könyvtár... de ez teljes mértékben a sráctól függ :) Mindenesetre nagyon jól esne és fülig pirulnék :))
2012. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
menjünk már el valahova, ne a számom kérje el, úgyse fog felhívni 21L
2012. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 walk w1th mee ***** válasza:
Ezek a dumák nem nagyon bejövősek ahogy elnéztem a mostani csajokat...
2012. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%

Érdekes én már kaptam sok elérhetőséget még ennél gyökerebb dumával is. xD


Nem, amúgy csak annak köszönhetem, h ritka jó pasi vagyok! ^^

2012. szept. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
53%
és ritka szerény is ^^
2012. szept. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem adnám meg a számomat, hanem (ha tetszik a fiú) inkább azt mondanám, hogy adja meg ő.
2012. szept. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
látom lepontoztatok de nem, akkor sem adnám meg :P
2012. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!