Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Amióta elkezdődőtt a suli nincs egyáltalán nemi vágyam és nem áll nagyon :S ha felis áll nemkívánom a dolgot. pedig sulit előtt naponta kívántam 16/F
2012. szept. 6. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiégtél! Neked ennyi jutott, sajnálom!
2012. szept. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert erről szól az egész oktatási rendszer.Szenvedj és ne élvezd hogy azért tanulsz hogy azt csinálhasd felnőtt korodban amit nem élvezel és szenvedsz tőle.Legalább egyes emberek jól megélnek majd belőled.
2012. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es válaszoló teljesen egyetértek veled.
2012. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló ezt nemértem.
2012. szept. 6. 14:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz ezen?:D Az iskolarendszer célja az agymosás és hogy olyan embereket termeljen ki akik képtelenek a kritikus gondolkodásra (ezért kell sok felesleges dolgot megtanulni) és akikkel bármit megtehet az uralkodó réteg, tehát birkákat akik beállnak a sorba és tovább működtetik a rendszert. Ez persze a birkák számára stresszel jár.
2012. szept. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mostmár értem. Hát elég stresszes vagyok amióta suli van.
2012. szept. 6. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!