Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez gáz dolog? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz dolog? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
17,5 éves lány vagyok, a srác 2 hónap múlva 19. Fél éve jelölt be Facebookon, hogy tetszem neki, ismerkedjünk. Nekem akkor még barátom volt. Végül is beszélgettünk, megértette, csak haverkodtunk. A barátommal tavasszal szakítottam. A nyáron szinte minden buliban találkoztunk, táncolgattunk, ilyenek. A hetek során egyfajta vonzalom alakult ki köztünk, de semmi több. Most kavargatunk, smárolás, tapizás, de ennyi. Megbeszéltük, hogy ő keresi az igazit, de addig kiélvezi az életet, ez a felfogása. Ő szexelni akarna velem, de megmondtam neki, hogy én ilyet csak olyannal teszek, akit szeretek, és egy ideje együtt vagyunk. Sokáig könyörgött, hogy legalább orális szex legyen, de nem. Úgy néz ki, hogy beletörődött, szóval maradtunk a táncnál, tapizásnál és smárolásnál. Ez nagyon gáz? Kettős érzésem van, tetszik a dolog, élvezem, de kissé furcsán is jön ki. Köszi!
2012. szept. 1. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted te vagy a Micsoda Nő?

Ócska kis ku*va leszel nem több.:)

2012. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha megmondta, hogy csak szórakozik veled, másra vágyik, te meg tűröd, az gáz. össze fogja törni a szíved.
2012. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Félreértetek. Én sem érzek iránta semmit, csak elvagyunk. Első: szerintem azért néhány csók még nem kur.vaság... és én sosem tudnék olyannal lefeküdni, aki iránt nem érzek semmit, gusztustalannak tartom.
2012. szept. 1. 17:47
 4/12 anonim ***** válasza:
eléggé
2012. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy most nem értem, szerintem a fiatalok nagy többsége ezt csinálja, és az szerintem sokkal gázabb, ha az első és egyben az utolsó találkozáskor művelnek ilyet. Mi júniusban találkoztunk először, és júli végén csókolóztunk először.
2012. szept. 1. 17:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod a szexet csak úgy önmagáért az a te döntésed és ezt tiszteletben kell tartani! Ez nem gáz! A te tested te életed és ha neked így jó akkor senki nem szólhat emiatt egy szót sem!

27F

2012. szept. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örülök, hogy fiú is írt! :)
2012. szept. 1. 19:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Nincs mit! :)

Amúgy most nézem hogy:

"szóval maradtunk a táncnál, tapizásnál és smárolásnál."

Szóval izgat téged a dolog, de annyira nem hogy le is feküdj vele?

2012. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Így van. Meg nekem aggoz érzelem kell.
2012. szept. 2. 20:39
 10/12 anonim ***** válasza:

tegnap 20:39


Dehát a csókhoz is és a tapizáshoz is ugyanaz kell nem? Ha egyszer kívánod őt akkor a vonzalom megvan mindenhez. A csókhoz nem kell érzelem? Azt miért tudod érzelem mentesen megtenni és a szexet miért nem tudod csak azért megtenni amiért a csókot? A társadalmi megítélése miatt?

Persze tudom hogy a szex jóval több mint egy csók, de a csókba nem adod bele magad, ugyanúgy ahogy a szexnél tennéd?

2012. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!