Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek gáz? (kérdés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek gáz? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
sziasztok! 16 éves lány vagyok most leszek 10.es, nem volt még barátom, de megnézegettem az idei gólyatábor képeit, és láttam 1-2 helyes fiút( nem bzi vasalt hajú kis alacsony cica fiúk), hanem olyan 'érett' kinézetűt, és mi van ha év közben megtetszik egy 9.es? Vagy ez gáz? nemtom én mindig idegenkedtem ettől, hogy fiatalabb fiúval soha ne kezdjek. Csak most elgondolkodtam rajta, meg eleve érdekel a téma hogy ki hogy áll ehhez.. mondjuk amikor nővérem 17 volt, 15 éves pasija volt, az is fura volt egy kicsit nekem.. ti mit gondoltok?
2012. aug. 30. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Azt ,h szép az idő ,de már nem sokáig sajna úgy ,h ahejett ,h ide postolod a fárasztó/unalmas kérdéseidet inkáb kitakarodhatnál kicsim a természetbe mielött besárgulsz és kockafejed nem lessz puszcsi <3
2012. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ha meg tetszik akkor a kor mit számít?:D
2012. aug. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

azt mondják hogy a korkülönbség nem számít...

de azért 20 év fölött sokallanám én is

nem nagy baj az ha jól kijöttök majd egymással semmi baj vele

2012. aug. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a lány idősebb, és az hajt a fiúra akkor szerintem gáz..:D
2012. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de nem is ismerek senkit egyszerűen csak így elképzeltem egy ilyen helyzetet és érdekelt a mások véleménye. az első hozzászólónak nem értemh mi a rák baja van , szerintem nem volt hibás a kérdés, de ha nálad ennyire jó idő van akkor menj ki az udvarra ahelyett hogy szánalmas komikat irogatsz..
2012. aug. 30. 14:49
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem járnék nálam fiatalabb fiúval. nem tudom megmagyarázni miért, egyszerűen zavarna, hogy én vagyok az idősebb. mondjuk mindegy is, valahogy a korombelieknek sosem jöttem be, hanem inkább az idősebbeknek, úgyhogy végülis eddig nem származott hátrányom ebből a hozzáállásomból.
2012. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én nem olvasom q komikat bocsi..

nekem az a véleményem hogy a jó pasi sose gáz :P

nekem sose szoltak még be ha jópasi volt és párévmulva te fogod keresni a fiatalabb pasikat ez van a nőknél.. + kitudja milyen oltári király srác lesz abból aki featalabb nálad vágj bele ;P ( én is most mek 10.-be)

2012. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah és bocsi majd 1x megtanulok írni xd
2012. aug. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólónak üzenem, hogy nem, te sajnos sosem tanulsz meg írni.
2012. aug. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!