Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok a pasimmal találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok a pasimmal találkozni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval, neten ismerkedtünk meg, több, mint 9 hónapja, azóta "járunk". Most fogunk először találkozni, de én nem akarom (nem azért mert ideges vagyok, vagy félek a talitól, hanem...)

A többit inkább priviben írnám le, mert a pasim nyomoz utánam gyik-en, és nem feltétlen szeretném, ha meglátná....

Köszönöm a válaszokat! Sürgős! :/


2012. szept. 6. 14:23
1 2
 11/16 anonim válasza:
jöhet az üzii. :)
2012. szept. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
írhatsz!:)
2012. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ööö....ez vicc.Csajszi ti nem jártok hagyd békén ő is téged mert ez röhejes h ti "jártok". Meg h ő szeret téged.emlekszem mikor gyerek voltam meg olyan 12eves msnre felvett egy ismeretlen srac es en is ereztem mindenfele szerelmet na de.volt azert annyi eszem h tudtam h ez nm az.meg mar megboccsass de nagyon vicces ez az egesz:D
2012. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 cukorka<3 ***** válasza:
Ha akarsz írhatsz nekem is van tapasztalatom ilyenben :)
2012. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget (meg az pozitív-negatív kritikákat), meg az üzeneteket!

Sok hasznos volt benne, és sikerült döntenem.

Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, csak mennem kellett táncórára, és bocsi azért is, hogy nem mindenkinek vákaszolok, aki priviben írt, de most meg a tanulás miatt nincs időm, de köszönöm mindenkinek a sok-sok segítséget! (:

Igazatok van (eddig is ezen a véleményen voltam, csak nem voltam benne biztos), és eldöntöttem, hogy megszüntetem a kapcsolatom vele!

2012. szept. 6. 20:22
 16/16 A kérdező kommentje:
vele = a "pasimmal".
2012. szept. 6. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!