Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek azt várja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azt várja, hogy én lépjek vagy egyszerüen csak nem kér belőlem?

Figyelt kérdés

Egy srác régóta találkozzni akart velem és tegnap előtt meg is volt a talink ami szerintem egész jól sikerült többször is smároltunk,nevettünk egy csomót.De viszont azóta nem keres.Többször mondta már,hogy szerinte én csak játszom vele,de ez nem igaz mert nagyon megkedvelltem viszont nem tudom most mit csináljak.:(

Egyébként mikor taliztunk akkor este még rám írt és jófej volt.. és azt is mondta (írta) hogy féltékeny a többi srácra aki foglalkozik velem és hogy utállja hogy pasizok...de akkor miért nem keress?!

16/L ő 19/F


2012. szept. 6. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy de vagy viszont
2012. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
??
2012. szept. 6. 16:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tart ettől a többi jelentkezőtől. Miért nem csak vele foglalkozol? Biztos bátrabb lenne. Egyébként pedig még nem telt el túl sok idő a találkozásotok óta.
2012. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak nyelvtanilag nem helyes az, hogy de viszont...

Na, simán várhatja, hogy te lépj. Tetszik egy fiú, szoktam neki mondani, hogy szeretem meg mást is, de itt most nem az lényeg, hanem hogy nem szoktam gyakran találkozni és beszélni vele, de közben meg imádom, és legszívesebben minden nap beszélnék vele, azért csinálom, hogy ne érezze, hogy túlságosan rátapadok úgymond.

2012. szept. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"egész jól sikerült többször is smároltunk,nevettünk egy csomót"


Találkozni akarok veled!!!! :D

24F

2012. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!