Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha azt szeretném, h többet...

Ha azt szeretném, h többet izzadjak, h több méreganyag távozzon belőlem edzés közben, folpackot használjak vagy egyszerűen több réteg ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
Izzadni szeretnék, nem zsírt égetni, mert tudom, h az ilyen módszerekkel nem lehetséges. Csupán szeretném, ha több izzadság, méreganyag távozna.
2011. máj. 20. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rengeteg folyadék és több réteg ruha!
2011. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha elmész szaunázni.
2011. máj. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sajnos szauna jelenleg nem megoldható, ezért is próbálok keresni valami megoldást. Persze ez közel sem ahhoz hasonlatos, de mégiscsak valami :)
2011. máj. 20. 13:44
 4/11 A kérdező kommentje:

Tehát inkább több rétegű ruha, mint a folpack.

Valahol valami olyasmit olvastam, h az olyan szinten "lezár", h nem is tud megfelelően távozni a méreganyag. Ez olyan hihetetlen, mert régebben alkalmaztam és hihetetlenül izzadtam alatta. Nem értem, de elhiszem, h a több ruha "egészségesebb" megoldás.

2011. máj. 20. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
mi lenne ha keményen edzenél? :D
2011. máj. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Heti min 5x edzek és nem lágy tornára kell gondolni.

Miért baj, h szeretnék többet izzadni, h még több káros anyag távozzon belőlem? Mivel sajna szauna megoldhatatlan....

2011. máj. 20. 19:34
 7/11 anonim ***** válasza:

mert átmosod a szervezetedet és folyamatosan ásványi anyagokat (pl. nacl) vesztesz.

én az izzadást afféle hátulütőnek nevezném edzéskor.. mint a zsírégetést. pocsékolás, de valamiből fedezni kell az energiát, és biztosítani kell a hűtést..

2011. máj. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azok pótlásával nincs gondom.
2011. máj. 20. 20:56
 9/11 anonim ***** válasza:

..

akkor Te profi izzadó vagy.

azzal hogy betekered magad valami nedvességet szigetelő anyaggal, a víz kiválasztást még nem befolyásolod.

ha melegen vagy öltözve, és a tested erre reagál, akkor bizonyára nagyobb mennyiségű verejtéket választ ki.

2011. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szóval mert betekerve edzek és csorog rólam a víz, miután leszedtem a folpackot, az azt jelenti, h semmiben nem befolyásoltam az izzadásom? Van ebben némi ellentmondás....
2011. máj. 21. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!